Berlin Kaplanı Filmi Oyuncuları Kimdir,Konusu Nedir?

Berlin Kaplanı Filmi Oyuncuları Kimdir,Konusu Nedir?

Berlin Kaplanı filmi oyuncuları kimdir,filmin konusu nedir filmseverler tarafından merak ediliyor. Eyvah Eyvah ile Ata Demirer ve yönetmen Hakan Algül güzel işlere imza atmıştı. Başarıyı yakalayan aynı ekip Berlin Kaplanı filmiyle kahkaha dolu bir komedi ile ekranlara geldi .

Filmin konusu Ayhan Kaplan (Ata Demirer) Almanya’nın Berlin kentinde yaşamını iri yarı bedeninin avantajını kullanarak boksörlük ve bodyguardlık yaparak sürdüren bir Türk’tür.

Ama antrenörü Cemal (Tarık Ünlüoğlu) ve boksör Ayhan için artık işler eskiden olduğu gibi iyi gitmiyordur. Onlar öyle bir çıkmaza girdiler ki kurtulmaları için bir mucize gereklidir. Bunlar yetmezmiş gibi yeni boksörler Ayhan karşısında gitgide güçlenmekte, Ayhan ise piyasada gözden düşmektedir. Ayhan aşırı stresten panik atak olmuştur ve bunu bir boks maçı sırasında fark eder. Doktor ona hava değişimine çıkmasını önerir. Bunlar olurken Fethiye’de yaşayan ablası ve eniştesi Ayhan ile ortak olduğu pansiyon arazisini emlakçı Tayyar’a (Cengiz Bozkurt) satmaya niyetlidirler. Enişte tapu müdürlüğüne gidene kadar bu ortaklıktan haberi yoktur. Öğrenir öğrenmez Berlin’e Ayhan’ı bulmaya gider. Ayhan doktorun hava değişimi tavsiyesine uyarak enişte ile birlikte ülkeye döndüklerinde Ayhan ile başlarına çok komik olaylar gelmeye başlar. İkili içine düştükleri bu dar boğazdan nasıl kurtulacak bir mucize gerçekleşecek mi? 2012 yılı BKM yapımı bu komedi filmini izlemenizi tavsiye ederiz.

Berlin Kaplanı Filmi Oyuncuları Kimdir Hangi Kanalda Saat Kaçta?

Yönetmen: Hakan Algül
Oyuncular: Ata Demirer, Tarık Ünlüoğlu, Necati Bilgiç, Özlem Türkad , Cengiz Bozkurt, Nihal Yalçın, Tim Seyfi
Tür: Komedi
Ülke: 2012 / Türkiye – Almanya

Hangi kanal:Star TV

Yayın Günü: 1 Aralık Salı

Yayın Saati: 20:00

İYİ SEYİRLER…

<<TVde Bugün yayınlanacak diğer filmleri öğrenmek için tıkla>>

Etiketler