Bir Şansım Olsa Program Sunucusu Kim? Nereden Tanıyoruz?

Bir Şansım Olsa Program Sunucusu Kim? Nereden Tanıyoruz?

Show TV ekranlarında yepyeni bir program başlıyor. Bir Şansım Olsa program sunucusu kim? Nereden tanıyoruz?

Cumartesi pazar hafta sonları ekrana gelecek olan yeni program Bir Şansım Olsa, küsleri barıştırmayı ve sönmüş aşkları yeniden küllerinden alevlendirmeye çalışacak. Yaptığı hatalar sonucunda kaybettiği eşini, ailesinden her hangi birini ya da arkadaşını geri kazanmak isteyen herkesin başvurabileceği bir program. Bu haberimizde Bir Şansım Olsa programının sunucusunu tanıyacağız.

Bir Şansım Olsa Program Sunucusu Ayşegül Günay Kim?

9 Kasım 1969 yılında Eskişehir’de dünyaya gelmiştir. Anadolu üniversitesi devlet konservatuvarı bölümünden mezun olmuştur. Bugüne kadar sayısız tiyatro sinema ve dizide oynamıştır. Kaybolan Yıllar dizisinde Niran, Eşref Saati, Derman, Küçük Kadınlar, Osmanlı Cumhuriyeti, Aile Saadeti, Avatar filminde seslendirme, Lale Devri, Yer Gök Aşk, Sümela’nın Şifresi, Moskova’nın Şifresi, Asla Vazgeçmem, Sümela’nın Şifresi, Şuursuz Aşk, Hercai ve şimdi ise Show TV ekranlarında yepyeni bir programın sunuculuğunu üstleniyor.

Özellikle Yer Gök Aşk dizisinde canlandırdığı Sultan karakteriyle tanınmıştır. Ardından Asla Vazgeçmem dizisinde Aytül rolüyle daha da hafızalara kazınmıştır. Şuan Hercai dizisinde rol alıyor aynı zamanda bir program sunuculuğu da yapılıyor. Hercai dizisinden ayrılacak mı yoksa iki projeyi birlikte yürütecek mi henüz kesin değil. Hafta sonları boşlukta olan Show TV, bu boşluğu doldurmak için harekete geçti ve yıllar önce yayınlanan Film Gibi isimli programa benzeyen Bir Şansım Olsa isimli küslerin barıştığı programı ekrana getiriyor.

 

<<Gelinim Mutfakta 15 ocak bilezikleri kim aldı, kim gitti öğrenmek için tıkla>>

Etiketler