Bir Zamanlar Çukurova 31 Aralık Yayınlanacak mı? Neden Yok?

Bir Zamanlar Çukurova 31 Aralık Yayınlanacak mı? Neden Yok?

Yılbaşının yaklaşmasıyla birlikte izleyicinin merak ettiği Bir Zamanlar Çukurova 31 Aralık yayınlanacak mı, Neden Yok? Sorularının yanıtı haberimizin devamında.

Pandemi nedeniyle sokağa çıkma yasağının yayınlanması ve vatandaşın yeni yılı evinde geçirmesi için düzenlemelerin yapılmasıyla birlikte İnsanlar 31 Aralık Perşembe akşamı televizyonda hangi programların olduğunu hangi dizilerin yeni bölümlerinin yayınlanıp yayınlanmadığını merak ediyor. Bir Zamanlar Çukurova da merak edilenler arasında. Yılbaşında televizyon karşısında keyifli programlar izleyerek geçirmek isteyen seyirci için daha çok eğlence programları düzenleniyor. Fakat ATV’nin bu tarz bir programı yayın akışında yok.

Bir Zamanlar Çukurova 31 Aralık Yayınlanacak mı, Neden Yok?

ATV’nin ilgiyle izlenen dizisi Bir Zamanlar Çukurova 31 Aralık Perşembe akşamı yeni bölümüyle ekrana gelmeyecek. Yılın son akşamında Kim Milyoner Olmak İster yarışması izleyicisiyle buluşacak. ATV’nin tek yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster olduğu için çok fazla seçeneği  olmadığı için yayın akışına Kenan İmirzalıoğlu‘nun sunduğu bilgi yarışması getirildi. Diziler geçtiğimiz senelerde yılbaşı nedeniyle ekranlara en az üç hafta ara veriyordu. Fakat bu yıl hiç ara vermeden yayına devam eden diziler  olduğu gibi Sadece bir hafta ara veren projelerde var.

Bu yıl olağanüstü bir durum yaşandığı için izleyici kitlesi daha fazla olacak. Çünkü kalabalık partilerin yapılması restoranların kapalı olması ve eğlencelerin kesinlikle yasaklanması vatandaşların yılbaşını evlerinde ve ekran başında geçirmesine neden olacak. Daha çok eğlence ağırlıklı programların tercih edileceğini düşünüyoruz.

 

Fakat bir zamanlar Çukurova perşembe akşamları zirveyi kimseye kaptırmayan en fazla izlenme payına sahip dizilerden biri olduğu için izleyicisi Bir Zamanlar Çukurova 31 Aralık neden yok neden yayınlanmıyor yeni bölüm ne zaman sorularına yanıt arayacak. Aslında Pandemi nedeniyle sokağa çıkma yasağının gelmesi diziler ve kanallar için büyük avantajdı.

Kanallar reklam gelirlerinin yeni yıl için yeniden hesaplanması ve ayarlanması nedeniyle daha önce yaklaşık üç hafta ara verdikleri dizi ve programları bu sene sadece bir haftalık bir molayla kapatacak. Çünkü seyirci kaybetmek şu süreçte kanallarında dizi yapımcılarının da riske atacakları bir durum değil.

Heyecan dolu ve yeni gelen oyuncularıyla Bir Zamanlar Çukurova 7 Ocak Perşembe akşamı yeni bölümüyle ekranda olacak.

 

 

<<Kırmızı Oda 1 Ocak neden yok öğrenmek için tıkla>>

<<Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5 Ocak var mı öğrenmek için tıkla>>

Etiketler