Bir Zamanlar Çukurova Behice Diziden Ayrılacak Mı? Neden Ayrıldı?

Bir Zamanlar Çukurova Behice Diziden Ayrılacak Mı? Neden Ayrıldı?

Popüler dizilerden biri olan Bir Zamanlar Çukurova’nın kötü karakteri Behice’nin sonu geldi. Bir Zamanlar Çukurova Behice diziden ayrılacak mı? Neden Ayrıldı?

Hünkar karakterine hayat veren Vahide Perçin ve Yılmaz karakterine hayat veren Uğur Güneş’in diziye veda etmesinin ardından bir diğer isim Hünkar hanımı gözü kapalı bir şekilde öldüren  Behice rolüyle dizide yer alan Esra Dermancıoğlu diziye veda edecek. Tüm foyası ortaya çıkacak. Diziden ölerek ya da hapse girerek ayrılacak.

Bir Zamanlar Çukurova Behice Diziden Ayrılacak Mı? Neden Ayrıldı?

Bugüne kadar kendi yaptıklarının yanında Müjgan’ı da olumsuz yönde yönlendiren ve bir çok hata yapmasına sebep olan Behice karakteri diziden ayrılacak. Behice diziden neden ayrıldı sorularının yanıtı ise çok açık. Hünkar hanım, Yılmaz ve Behice’nin diziden ayrılmasıyla senaryoda önemli bir değişiklik yaşanacak. Diziye yepyeni karakterler dahil olacak. Bu karakterlerden biri de daha önce paylaştığımız Hande Soral olacak.

Hande Soral’ın diziye dahil olmasıyla Demir’in ve Züleyha’nın hayatında büyük değişiklikler yaşanacak. Diziye farklı bir yön gelecek. Bu yüzden Behice karakteri Yılmaz’ın vefatıyla boşa çıktı. Dizide artık çok bir anlamı kalmayacak. Bu yüzden senaryoya veda etmesi gerekti. Esra Değirmencioğlu senaryo gereği diziden ayrılacak. Yılmaz’ın diziden ayrılmasın izleyiciyi ne kadar üzdüyse Behice’ nin diziden ayrılması da o kadar sevindirecek.

Bir Zamanlar Çukurova Behice Diziden Neden Ayrıldı?

7 Aralık 1968 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açan 52 yaşındaki Türk dizi ve sinema oyuncusudur. Pierre Loti lisesinde mezun olduktan sonra Franklin College İsviçre’de eğitimini sürdürmüştür.Oyunculuk yapmak isteyen ve sanata düşkünlüğü bilinen Dermancıoğlu, Şahika Tekand’ın eğitim verdiği Stüdyo Oyuncularında oyunculuk eğitimi ve Derya Alabora’nın konservatuvarında ses dersleri almıştır.

Kariyerine ilk olarak Avrupa yakasında konuk oyuncu olarak başlanmıştır. Fatmagül’ün Suçu Ne dizisine kadar bir kaç projede konuk oyuncu ve figüran olarak rol aldı. Fatmagül’ün Suçu Ne dizisinde Mukaddes rolüyle geniş kitleler tarafından tanındı. Ardından Kadın İşi Banka Soygunu, Doksanlar, Serçe Sarayı, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Kırgın Çiçekler, Şahin Tepesi, Hayalet Dayı ve Ayla gibi projelerde yer aldı.

 

<<Bir Zamanlar Çukurova Ümit kim görmek için tıkla>>

Etiketler