Bir Zamanlar Çukurova Ümit Kim? Dizideki Rolü, Hayatı

Bir Zamanlar Çukurova Ümit Kim? Dizideki Rolü, Hayatı

Perşembe akşamları zirveyi kimseye kaptırmayan Bir Zamanlar Çukurova’nın kadrosuna Hande Soral katıldı. Bir zamanlar Çukurova Ümit kim, dizideki rolü, hayatı hakkında merak edilenleri sizlerle paylaşacağız.

Üçüncü sezonuyla yüksek izlenme oranlarını koruyan diziye sürpriz bir karakter dahil oluyor. Hande Soral’ın canlandıracağı Ümit Çukurova’nın kurallarını yıkmak için geliyor. Bir Zamanlar Çukurova Ümit Kim? Dizideki rolü ve hayatı.

Bir Zamanlar Çukurova Ümit Kim, Dizideki Rolü, Hayatı?

Dizinin yeni bölümünde Çukurova’ya attığı ilk adımla güzelliğiyle dikkatleri üzerine toplayan Ümit, aynı zamanda esrarengiz bir havaya da sahip. Henüz ortaya çıkmayan ve kimsenin bilmediği bağları zamanla Çukurova’nın dengelerini alt üst edecek. Heyecanla beklenen Ümit hakkında detaylardan sonra karaktere hayat veren Hande Soral’ın diziyle ilgili görüşlerini ve düşüncelerini sizlerle paylaşalım.

İstanbul’da yaşayan oyuncu, çekimler için Adana’ya geldi set ekibi ve oyuncu arkadaşlarıyla da tanıştı. Sistemli ve ilk günkü heyecanıyla çalışan bir ekibe dahil olduğu için şanslı olduğunu dile getirdi. Hande Soral sevdiği şehirlerden biri olan Adana’da çalışmaktan mutlu olduğunu söyledi. Bir Zamanlar Çukurova gerçekten sezonun en başarılı projelerinden biri. Uzun zamandır kendisini tutan ve uzun ömürlü dizilerde izleyemediğimiz Hande Soral için Bir Zamanlar Çukurova dizisinde rol almak büyük bir avantaj olacak. Dizinin oyuncuları açışından tek zorlayan tarafı İstanbul dışında bir şehirde çekiliyor olması. Hande Soral’ın eşi İsmail Demirci de kendisi gibi oyuncu olduğu için şuan Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi için haftanın 5 günü Ordu ilinde oluyor.

Bir Zamanlar Çukurova Ümit – Hande Soral kim?

02.02.1987 yılında Bursa’nın İnegöl ilçesinde doğmuştur. Bensu ve Bedirhan adında ikiz kardeşleri var ve onlar da ekranların sevilen oyuncularındandır. İlkokul ve ortaokulu Bursa’da okuduktan sonra Lise öğrenimini yine Bursa’da olan İnegöl Turgut Alp Anadolu Lisesi’nde bitirdi. Lisans öğrenimi için İstanbul’a geldi ve Bilgi Üniversite’sinin Psikoloji bölümünde eğitimini tamamladı.

Oyunculuk her zaman kafasının bir köşesinde olan Soral izleyici olarak gittiği Komedi Dükkanı’nın bir bölümünde sahneye konuk oyuncu olarak çıkmış ve hayatının dönüm noktası olmuştur.  Kendisine program yapımcısı tarafından oyunculuk teklif edilmiştir. Ve Küçük Kadınlar dizisiyle ilk ekran macerası başlamış oldu.

Hande Soral’ın rol aldığı dizi ve filmler; Gece Kondu Kendisi, Bir Günah Gibi, Alev Alev, Fatih Gevherhan Sultan, Çalıkuşu Azelya, Yılanların Öcü, Birleşen Gönüller, Kalbim Yangın Yeri, Evlat Kokusu,İsimsizler, Diriliş Ertuğrul, Müstakbel Damat

 

<<Çukur dizisine yeni katılan oyuncu Seher Kim öğrenmek için tıkla>< 

Etiketler