Bir Zamanlar Çukurova Züleyha Öldü Mü? Diziden Ayrıldı Mı?

Bir Zamanlar Çukurova Züleyha Öldü Mü? Diziden Ayrıldı Mı?

Perşembe akşamlarının ilgiyle izlenen dizisi Bir Zamanlar Çukurova Züleyha ölecek mi? Diziden ayrıldı mı?

Yayınlandığı günden itibaren büyük bir ilgi ve alakayla izlenen dönem dizisi Bir Zamanlar Çukurova dizisinin başrol oyuncusu Züleyha dizinden ayrılacak mı ölecek mi? Yılmaz’dan sonra bir diğer başrol oyuncusu Züleyha öldü mü? Sevenlerine güzel haberi verelim Züleyha karakterine hayat veren oyuncu Hilal Altınbilek diziye devam edecek.

Bir Zamanlar Çukurova Züleyha Öldü Mü? Diziden Ayrıldı Mı?

3. sezondur başarıyla yayınlanan ve reytinglerde ilk sıralarda yer alan dizinin heyecanı bitmiyor. Bir çok yeni rakibine rağmen hiç bir zaman başarısından ödün vermiyor. Bu başarısını başrol oyuncuların zaman zaman dizide vurularak ya da yaralanarak ayrılmasıyla oluşturduğu heyecan sayesinde koruyor. Bunun için de dizinin başrol oyuncuları da büyük rol alıyor.

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova’da başrol oyuncuları ayrılsa dahi dizinin başarısı eksilmiyor. Ama Züleyha diziden ayrılmayacak. Daha önce Hünkar karakterine hayat veren Vahide Perçin ve Yılmaz rolüyle büyük bir hayran kitlesine sahip olan Uğur Güneş diziden çıkmıştı. Fakat onların dizinden çıkması izleyenleri üzse de hayran kitlesinden bir şey kaybetmedi.

Şimdi seyirci büyük bir heyecan ve merakla Bir Zamanlar Çukurova Züleyha öldü mü ölecek mi diziden ayrılacak mı sorularına yanıt arıyor. Bu konuda aldığımız bildiler doğrultusunda Züleyha’nın ölmeyeceğini açıklıyoruz. Çekimleri Adana’da gerçekleşen dizi için yarışmacılar kendi evlerinden ve şehrinden uzak kalmayı göze alıyor.

<<Kardeşlerim dizisi oyuncu kadrosu görmek için tıkla>>

<<Teşkilat dizisi tüm oyuncu kadrosu görmek için tıkla>>

Etiketler