Bir Zamanlar Kıbrıs Ayşe Kim? Gülper Özdemir Kimdir?

Bir Zamanlar Kıbrıs Ayşe Kim? Gülper Özdemir Kimdir?

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi sete çıktı, tüm karakterler açıklandı. Bir Zamanlar Kıbrıs Ayşe kim, Gülper Özdemir kimdir? haberimizde.

Bir Zamanlar Kıbrıs TMC Yapım tarafından hazırlanıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda alanında profesyonel isim Hakan İnal yer alıyor. Senaryosunu kaleme alan isimler de Başar Başarır ve Emre Öz’dür. Hem oyuncuları hem de prodüksiyon ekibine bakıldığında Bir Zamanlar Kıbrıs şimdiden izleyiciyi heyecanlandırıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan Gülper Özdemir, Ayşe karakterine hayat veriyor.

Bir Zamanlar Kıbrıs Ayşe Kim, Gülper Özdemir Kimdir?

Bir Zamanlar Kıbrıs Ayşe kim sorusunun kesinlikle araştıracağını düşündüğümüz için hemen bu karakter analizine başlayalım. Dizi 3 mevsim çekilecek. Çok uzun bir dizi olamayacak. Yakın geçmiş zamanı konu alacak. Biraz siyasi biraz aşk konusu işlenecek. Dizinin büyük çoğunluğu Kıbrıs’ta çekilecek. Diziye dahil olan diğer isimleri oyuncu kadrosu konusunda detaylı bir şekilde paylaştık. Pelin Karahan, Serkan Çayoğlu, Ahmet Kural, Tayanç Ayaydın  ve Gülper Özdemir yer alıyor. Hepsi birbirinden başarılı bu kadroyla dizinin tutacağını ve TRT’nin yeni bir başarıya imza atacağını düşünüyoruz.

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin her bölümü 60 dakika olacak ve 26 bölümden uzun sürmeyecek. Aşkların, tutkuların ve hedefleri  uğruna her şeyi gözen alan idealist insanların hikayesini izleyeceğiz. Bir Zamanlar Kıbrıs Ayşe kim?

Gülper Özdemir Kimdir?

1990 yılında Almanya’nın Frankfurt şehrinde dünyaya gelmiştir. Meleklerin Aşkı dizisi, Tutsak, Hay Sultan, Bana Sevmeyi Anlat, Marze O Tabie, Sen Anlat Karadeniz dizilerinde rol almıştır. Gülper Özdemir Yine TRT ekranları için hazırlanan Hay Sultan dizisi kadrosunda da yer alıyor olarak görünüyor. Fakat kendisinin Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde Ayşe karakteriyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanması kafaları karıştırdı. İki projede aynı anda rol alması zor olacaktır Gülper Özdemir’in Hay Sultan dizisinden ayrıldığını düşünüyoruz.

Gülper Özdemir iyi bir eğitim almış yabancı dili olan çok yönlü bir isim. Truman State üniversitesinde eğitim aldıktan sonra Rheinman Uygulamalı Bilimler alanında devam etmiştir.

 

<<Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi tüm oyuncu kadrosu görmek için tıkla>>

Etiketler