Bir Zamanlar Kıbrıs Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Hangi Kanal?

Bir Zamanlar Kıbrıs Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Hangi Kanal?

Ahmet Kural ile Serkan Çayoğlu’nun yeni dizisi yolda. Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi ne zaman başlayacak, hangi kanal merak edilenler haberimizde.

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi oyuncu kadrosu ve konusu gibi bilgiler netleşmeye başladı. Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi geliyor ne zaman başlıyor, hangi günler yayınlanacak tüm detayları aktarıyoruz.

Bir Zamanlar Kıbrıs Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Hangi Kanal?

Erol Avcı’nın sahibi olduğu TMC Film yapımı Kıbrıs Ada Kışı dizisi Trt 1 ekranlarında yayınlanacak. Bir Zamanlar Kıbrıs, 60’ar dakikadan olmak üzere 26 bölüm olarak yayınlanması planlanıyor. Dizinin yönetmenliğini Hakan İnan yapıyor, senaryosunu ise Emre Özdür ile Başar Başaran isimleri üstleniyor. Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin yaz, kış ve bahar olmak üzere 3 mevsimde çekimleri yapılacak. Bir Zamanlar Kıbrıs, 1963 yılında başlayıp 1974 çıkarmasına kadar uzanan yılları konu alıyor.

Serkan Çayoğlu, Ahmet Kural, Pelin Karahan ve Gülper Özdemir dizinin başrollerinde yer alıyor. Bu isimlerin dışında Tayanç Ayaydın, İbrahim Yıldız, Miray Akay ve Devrim Saltoğlu gibi önemli oyuncular da dizinin kadrosunda yer alıyor.

Dizide Ahmet Kural ve Pelin Karahan karı kocayı canlandıracak. Serkan Çayoğlu’nun dizideki partneri ise Gülper Özdemir olacak. Dizinin ve tarihin önemli karakterlerinden Rauf Denktaş’ı Asmalı Konak dizisinden tanıdığımız Devrim Saltoğlu canlandıracak.

Bir Zamanlar Kıbrıs dizide oyuncular belli oldu ve okuma provaları başladı. Şimdiden kostüm ve makyaj provalarına başlandı. Dizinin çekimlerine Ocak 2021’de geçtiğimiz günlerde başlandı. Set ekibi dizinin çekimleri için Kıbrıs’a gitti ve pandemi dolayısıyla karantina sürelerini tamamladıktan sonra çekimlere başlandı. Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi Mart 2021’de Trt 1 ekranlarında pazar akşamları yayınlanması bekleniyor.

 

<<Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler