Bir Zamanlar Kıbrıs Hemşire Sandy Kim? Sümeyra Koç Kimdir?

Bir Zamanlar Kıbrıs Hemşire Sandy Kim? Sümeyra Koç Kimdir?

TMC Film’in TRT için çektiği yeni dizisi Bir Zamanlar Kıbrıs hazırlıkları devam ediyor. Bir Zamanlar Kıbrıs hemşire Sandy kim? Sümeyra Koç kimdir? haberimizde.

Son zamanlarda dönem dizilerine ağırlık veren  TRT yine bir dönem dizisini ekrana getirmeye devam ediyor. Bir Zamanlar Kıbrıs dev oyuncu kadrosu ve izleyenleri geçmişe götürecek konusuyla şimdiden merakla bekleniyor. Ahmet Kural, Serkan Çayoğlu, Pelin Karahan, Gülper Özdemir yer alıyor. Diziye katılan her yeni karakter yeni bir hikaye olduğu için merak ediliyor. Bu isimlerden biri de Sümeyra Koç. Uzun süredir ekranlarda olmayan Sümeyra Koç Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde Hemşire Sandy olarak izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Bir Zamanlar Kıbrıs Hemşire Sandy Kim? Sümeyra Koç Kimdir?

Dizi Rauf Denktaş dönemini konu alacak ve üç mevsimde çekilecek. Hem siyasi hem askeri hem de tertemiz aşkların konu alındığı bir dizi seyirciyi  bekliyor. Diziyle ilgili en çok merak edilen ve araştırılan konulardan biri de dizinin yayın tarihi. Henüz netleşmese de Şubat ayının ilk haftasında sete çıkması ve ardından tanıtım filmlerinin yayınlanması bekleniyor.

Sümeyra Koç Kimdir?

27 Şubat 1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 2010 yılında başlayan oyunculuk kariyeri 11 yıldır devam ediyor. Ailesi Yugoslavya göçmeni, annesi Sırbistan göçmeni, babası ise Karadağ göçmenidir. Lise eğitiminden sonra üniversite sınavına girdi ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Halka İlişkiler bölümünü kazandı. Üniversite öğreniminin son yılında öğrenci değişim programlarına başvurdu ve Avrupa Üniversitesi’nde eğitim almaya hak kazandı.

Craft Oyunculuk Atölyesi’nde ve Sadri Alışık Kültür Merkezinde oyunculuk eğitimleri almaya başlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini ise komedi ve aksiyonun birlikte yer aldığı Galip Derviş dizisinde Dilek karakterini canlandırarak yaşadı. Şevkat Yerimdar, Sana Bir Sır Vereceğim, Kurt Seyit Ve Şurası dizilerinde rol almıştır. Kara Kutu, Günebakan ve Fazilet Hanım Ve Kızları da yine Sümeyra Koç’un rol aldığı dizilerdir.

 

<<Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler