Camdaki Kız 3. Bölüm Fragmanı 22 Nisan Neler Olacak?

Camdaki Kız 3. Bölüm Fragmanı 22 Nisan Neler Olacak?

Yayınlandığı günden beri ilgiyle izlenen Camdaki Kız dizisi ekranlara damga vurdu. Camdaki Kız 3. Bölüm fragmanı 22 nisan neler olacak?

Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu başrollerini paylaştığı yaşanmış hayat hikayesinden uyarlanarak ekrana gelen Camdaki Kız dizisi yeni bölümüyle 22 nisan akşamı ekrana gelecek. Dizi biter bitmez bir sonraki bölümü merakla bekleniyor. Bu hafta Camdaki Kız dizisinde Sedat ve Nalan’ın nişan törenleri gerçekleşti. Sedat’ın ailesi Nalan’a bayılırken Feride hanım içindeki kuşkuyla yaşamaya devam ediyor. Camdaki Kız dizisi 22 nisan 3. Bölüm fragmanını heyecanla bekliyor izleyici.

Camdaki Kız 3. Bölüm Fragmanı 22 Nisan Neler Olacak?

Camdaki Kız dizisinde olaylar hızlı ilerliyor. Kitaptaki anlatılanlarla paralel ilerliyor. Camdaki Kız dizisinde Nalan ve Sedat çok yakında evlenecekler. Fakat Nalan asla aradığını bulamayacak. Aile evinde bulamadığı sevgiyi Sedat’ta bulacağını uman Nalan büyük bir hayal kırıklığı yaşayacak. Ama bunlar bir anda olmayacak. Nalan ilerleyen bölümlerde yaşadığı her gün öğrendikleri karşısında bir bir umutlarını kaybedecek.

Bu hafta yayınlanan yeni bölümde Feride ve Adil’in büyük sırrı ile ilgili kısa anekdotlar verildi. İlerleyen bölümlerde Sema’nın kim olduğu, Nalan’ın annesinin Feride babasının ise Adil olmadığı ortaya çıkacak. Bu haftaki yayınlanan yeni bölümde Feride’nin öz babalar da kızlarını vermek için bu kadar meraklı olurlar mı sözü üzerine seyirci derin bir bir düşünceye daldı. Çok yakında annesinin dayısı tarafından tecavüze uğradığı ve Nalan’a hamile kaldığı Nalan’ı dünyaya getirirken annesinin öldüğü ortaya çıkacak. Camdaki Kız dizisi 3. Bölüm fragmanını yayınlanır yayınlanmaz sizlerle paylaşacağız.

<<Camdaki Kız Hayri kim görmek için tıkla>>

<<Camdaki Kız Muzaffer (Muzo) kim öğrenmek için tıkla>>

<<Camdaki Kız nerede çekiliyor öğrenmek için tıkla>>

<<Camdaki Kız dizi kıyafetleri, marka ve fiyatları görmek için tıkla>>

Etiketler