Camdaki Kız Cana’nın Kocası Kim? Rol Aldığı Diziler

Camdaki Kız Cana’nın Kocası Kim? Rol Aldığı Diziler

Camdaki Kız dizisinde gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Camdaki Kız Cana’nın kocası Alp kim? Rol aldığı diziler neler? Gerçek Adı?

Yayınlandığı günden itibaren gündemden düşmeyen dram ağırlıklı dizide gelişmeler devam ediyor. Camdaki Kız Cana’nın kocası kim? Rol aldığı diziler neler? Dizinin en sevilen ve merak edilen oyuncusunu sizler için araştırıyoruz. Camdaki Kız dizisinde Nalan Sedat’la sonunda evlenecek. Camdaki Kız dizmiş Alp kim olduğu merak ediliyor. Oldukça silik bir kişiliğe sahip olan Alp rolünü oyuncu başarıyla canlandırmış. Alp karakterini canlandıran Tolga Çıklaçiftçi’yi yakından tanıyalım.

Camdaki Kız Alp – Tolga Çıklaçiftçi Kimdir?

Tolga Çıklaçiftçi, 1976 yılında Ankara’da doğdu. İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Ardından İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Bölümünde yüksek lisans yaptı. Daha sonra oyunculuğa merak salan Çıklaçiftçi, 3MOTA – Ümit Çırak Modern Oyunculuk Atölyesinde Oyunculuk teknikleri ve kamera önü oyunculuk eğitimleri aldı. Ayrıca Mahşer-i Cümbüş Tiyatro Topluluğu Doğaçlama Tiyatro’da eğitim aldı.

Söz, Diriliş Ertuğrul, Karayazı, Aşk Laftan Anlamaz, Hayat Bazen Tatlıdır, Seni Bana Yazmışlar, Gönülçelen, Şenyuva, Akasya Durağı, Arka Sokaklar ve Kara Yazı dizilerinde rol aldı. Ayrıca Kocan Kadar Konuş, Diriliş, Perdesiz Sahneler, Celal ile Ceren isimli sinema filmlerinde rol almıştır.

<<Camdaki Kız Koroğlu Oteli Çiftliği nerede görmek için tıkla>>

<<Camdaki Kız Sema kim görmek için tıkla>>

<<Camdaki Kız Hayri kim görmek için tıkla>>

<<Camdaki Kız nerede çekiliyor öğrenmek için tıkla>>

<<Camdaki Kız dizi kıyafetleri, marka ve fiyatları görmek için tıkla>>

Etiketler