Camdaki Kız Hayri Kim? Kim Canlandıracak?

Camdaki Kız Hayri Kim? Kim Canlandıracak?

Kanal D’nin  yeni dizisi Camdaki Kız dizisi son günlerde gündemden düşmüyor. Camdaki Kız Hayri kim? Kim Canlandıracak?

Dizinin başında henüz ortaya çıkmamış olsa da asıl karakter Hayri kim? Hayri’yi kim canlandıracak? Hayri karakterine hayat verecek oyuncu kim olacak? Perşembe akşamları Kanal D ekranlarında yeni bir dizi projesi olan Camdaki Kız yayınlanmaya başladı. Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu’nun Kırmızı Oda dizisindeki uyumunun izleyici tarafından çok beğenilmesinin ardından Camdaki Kız dizisi için ikiliye teklif gitti. İkili Camdaki Kız dizisiyle tekrar kamera karşısına geçti. Dizi ilk bölümüyle büyük bir ilgi topladı.

Camdaki Kız Hayri Kim? Kim Canlandıracak?

Gayri karakterini İbrahim Çelikkol’un canlandıracağı yönünde iddialar yer alıyor. Evin şöförü olarak diziye katılacak ve Nalan ile uzun süre aşk yaşayacak. Camdaki Kız dizisinin hikayesi çok etkileyici bulundu. Emekli öğretmen Feride ve Emekli Vali Adil beyin kızları Nalan çok güzel ve donanımlı bir kızdır. Annesi Feride geçmişte yaşadıkları yüzünden kızı Nalan’ın üzerine titremiş ve onu çok korumacı yetiştirmiştir. Nalan ve Koroğlu Holding’in oğulları Sedat’ın yolları kesişecek ve evleneceklerdir. Dizide çok gizemli ve merak edile  karakterler var. Bunlardan bir tanesi de kitabı okuyanların da tahmin edeceği gibi Hayri olacak. Camdaki Kız Hayri hakkında çok merak edile başlık var.

Hayri ne zaman ortaya çıkacak, kim canlandıracak, hangi oyuncu ile anlaşma yapıldı gibi çok araştırılan konular var. Hayri karakteri çok yakında ortaya çıkacak. Ve izleyenler onun da nasıl bir travma yaşadığı konusunda meraka düşecek. Nalan’ın anne babası olarak bildiği kişilerim aslında anne ve babası olmadığı anneannesi ve dedesi olduğu çok sonra ortaya çıkacak. Dizinin içinde daha çok merak uyandıran konular ve psikolojik analizler olacak. Hayri karakteri için Uraz Kaygılaroğlu düşünülüyor. Fakat bu sadece güçlü bir tahmin.

Sizce Camdaki Kız dizisi Hayri karakterini kim canlandırmalı? Yorumlarınızı bekliyoruz.

<<Camdaki Kız Muzaffer (Muzo) kim öğrenmek için tıkla>>

<<Camdaki Kız nerede çekiliyor öğrenmek için tıkla>>

<<Camdaki Kız dizi kıyafetleri, marka ve fiyatları görmek için tıkla>>

Etiketler

3 Yorum

  1. Selam,bence “Hayri” karakterini kırmızı oda da boncuğun eşini canlandıran Onur Bilge oynamalı,yerinde bir karar olurdu.Sadık rolunde çok başarılıydı.