Camdaki Kız Muzaffer (Muzo) Kim? Hastalığı Ne?

Camdaki Kız Muzaffer (Muzo) Kim? Hastalığı Ne?

Camdaki Kız dizisi perşembe akşamları ekrana gelmeye başladı. Camdaki Kız Muzaffer (Muzo) kim? Hastalığı ne?

Başladığı andan itibaren büyük ilgi gören dizide merak edilen konulardan biri hiç şüphesiz Muzaffer’in kim olduğu oldu. Gizemli oyuncu kim hastalığı ne çok merak ediliyor. Camdaki kız dizisinin çok ilgi çeken sahneleri oldu. Bunlardan biri de karanlık odada sesi çıkmayan Muzaffer oldu.

Camdaki Kız Muzaffer (Muzo) Kim? Hastalığı Ne?

Candaki Kız dizisi Muzaffer kim sorusunu sizler için gündemimize aldık ve oyuncunun kim olduğunu araştırıyoruz. Camdaki Kız, Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından uyarlanan bir diğer proje. Geniş bir oyuncu kadrosuna sahip. Hepsi işin üstadı başarılı isimler. Camdaki Kız dizisinin kitabında bu konuyla ilgili verilen bilgileri toparlıyoruz. Kitapta Muzaffer elbette geçiyor fakat bu şekilde esrarengiz değil. Kendisinden bolca bahsediliyor. Oyuncu ise Enis Arıkan olacak.

Camdaki Kız dizisi daha önce rol aldığı Kırmızı  Oda dizisinde büyük ses getiren Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu dizide tekrar partner oldular. Bu iki karakterin uyumu yine çok sevilecek. Bunların yanında dizideki gizemli kahraman ise elbetteki Muzaffer. Camdaki Kız Kitabında  Muzaffer kim?

Yalının onlarca odasının birinde karanlıkta yaşayan güvercinler besleyen, dış dünya ile bağını koparmış ama işini evden yürüten başarılı bir iç mimar. Muzaffer dizinin kilit karakterlerinden biri olacak.  Daha uzun süre dizide kendisini göremeyeceğiz. Fakat dizide Enis Arıkan bu rolünde oldukça başarılı olacaktır.

Camdaki Kız Muzaffer karakteri diziyi izleyen herkes için büyük bir merak konusu oldu. Başarılı projelerde her zaman gizemli karakterler yer alıyor. Bu Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından uyarlanan projelerde bu gizemli karakterler genelde yer alıyor. Masumlar Apartmanı dizisinde benzer olaylara rastlanıyor. Camdaki Kız dizisinde Muzaffer rolü de aynen bu şekilde merakla bekleniyor. Camdaki Kız Muzaffer, ince ve uzun ellere sahip. Karanlıktan hoşlanan ve gün  ışığını sevmeyen biridir. Sedat’tan küçüktür. Fakat Muzaffer ve Sedat arasında çok yaş farkı yoktur. Muzaffer’in aynı zamanda başarılı bir mimar ya da harita mühendisi olduğunu düşünüyoruz.

Camdaki Kız Muzaffer rolüne Enis Arıkan’ın hayat vereceği konuşuluyor.

<<Camdaki kız Nalan’ın küçüklüğünü kim oynuyor görmek için tıkla>>

<<Camdaki Kız dizi kıyafetleri, marka ve fiyatları görmek için tıkla>>

<<Camdaki Kız nerede çekiliyor görmek için tıkla>>

Etiketler