Camdaki Kız Nerede Çekiliyor? Hangi Semt?

Camdaki Kız Nerede Çekiliyor? Hangi Semt?

Son zamanların ses getiren projesi Camdaki Kız tanıtımı yayınlandı. Camdaki Kız nerede çekiliyor? Hangi semt?

Kırmızı Oda dizisinde üstün bir başarı gösteren Burcu Biricik kısa sürede yeni dizi projesi için tekrar kameraya karşısına geçti. Yine Gülseren Budayıcıoğlu’nun kendi hastalarının hayatlarını konu aldığı bir hikayesi ekrana yansıyacak. Tanıtımın yayınlanmasının ardından Camdaki Kız dizisi nerede çekiliyor sorusu da yanıt aradı.

Camdaki Kız Nerede Çekiliyor? Hangi Semt?

Camdaki Kız dizisi için kitabı defalarca okuyan  Burcu Biricik rolünü en iyi şekilde yerine getiriyor. Tanıtım fragmanında mavi gösterişli elbisesi ve sade makyajıyla herkesin ilgisini çeken güzel oyuncunun bir cam fanusta olması çok merak topladı. Tanıtım filminin ardından bu hareketli mekanın neresi olduğu merak edildi. Camdaki Kız dizisinin tanıtım filmi İstanbul İstiklal Caddesinde yaşanıyor.

Tv8 ve TRT’nin ardından Kanal D’de Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından uyarlama bir diziyi ekrana getiriyor. Doğduğun Ev Kaderindir, Kırmızı Oda ve Masumlar Apartmanı dizilerinin yüksek reytingler alması diğer kanalları ve yapımcıları da harekete geçirdi. Ve bu sefer Kanal D Camdaki Kız dizisinin yayın haklarını aldı. Bu başarılı yapımın çok kısa sürede büyük bir ilgi toplaması bekleniyor.

Camdaki Kız Dizisinin  çekimleri İstiklal Caddesinde geçecek gibi görünüyor. Zamanla dizi mekanları ile ilgili daha detaylı bilgiler paylaşacağız. Camdaki Kız dizisinin güçlü oyuncu kadrosu ve yaşanmış hayatların konu alıyor olması şimdiden seyirciyi heyecanlandırıyor.

<<Camdaki Kız dizi kıyafetleri, marka ve fiyatları görmek için tıkla>>

<<Masumiyet dizisi nerede çekiliyor görmek için tıkla>>

<<Masumiyet dizi kıyafetleri, markaları ve fiyatları görmek için tıkla>>

<<Teşkilat dizisi nerede çekiliyor görmek için tıkla>>

Etiketler