Camdaki Kız Sema Kim? Nalan’ın Annesi Mi?

Camdaki Kız Sema Kim? Nalan’ın Annesi Mi?

Kanal D’nin kısa sürede beğenilen Camdaki Kız son günlerin en çok konuşulan dizisi oldu. Camdaki Kız dizisi Sema kim? Nalan’ın annesi mi?

Camdaki Kız dizisinde gördüğümü her karakterin farklı bir özelliği var. Hepsinin psikolojik analizi yapıldığında ortaya şaşırtan özellikler çıkıyor. Şimdi ise dizide çok kısa geçen Sema karakterini anlatacağız. Camdaki Kız Sema’nın Hikayesi ne? Feride’nin hayal ettiği kadın kim? Hayalini gördüğü Sema Nalan’ın gerçek annesidir.

Camdaki Kız Sema Kim? Nalan’ın Annesi Mi?

Camdaki Kız dizisinde Nalan’ın yaşadıkları tüm izleyiciye olağan dışı geldiği için büyük bir ilgi gördü. Nalan, ergenliğe girdiği günden itibaren annesinin fazlaca namus baskısı altında yetişmiş oldukça sakin ve güzel ahlaklı bir kız. Dizi de ismi geçen Sema kim? Sema aslında Nalan’ın gerçek annesidir. Hikayeye göre Nalan’ın annesi öz dayısı tarafından tecavüze uğramış ve Nalan dünyaya gelmiştir. Sema Nalan’ı dünyaya getirirken vefat etmiştir. Sema’nın hikayesi bu şekildedir.

Camdaki Kız dizisi Sema’nın hikayesi önümüzdeki bölümlerde ayrıntılı bir şekilde izleyiciye aktarılacak. Feride yıllar sonra tekrar kızı Sema’nın hayalini görecek ve çok etkilenecek. Nalan’ın gerçek annesi Sema bu hafta izleyici karşısına Feride’nin hayali olarak olarak çıkacak. Nalan’ın gerçek annesi kim? Hangi oyuncu?

Camdaki Kız Sema kim sorusu 2. bölümden sonra daha çok araştırılacak. Oyuncunun kim olduğunu en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

<<Camdaki Kız Hayri kim görmek için tıkla>>

<<Camdaki Kız Muzaffer (Muzo) kim öğrenmek için tıkla>>

<<Camdaki Kız nerede çekiliyor öğrenmek için tıkla>>

<<Camdaki Kız dizi kıyafetleri, marka ve fiyatları görmek için tıkla>>

Etiketler