Can Yaman’ın İtalyan Sunucu Sevgilisi Kim? Diletta Leotta Kimdir?

Can Yaman’ın İtalyan Sunucu Sevgilisi Kim? Diletta Leotta Kimdir?

2020-2021 yıllarının en çok konuşulan isimlerinden Can Yaman’ın İtalyan sunucu sevgilisi kim? Diletta Leotta kimdir?

Son olarak Bay Yanlış dizisinde Özge Gürel ile başrol paylaşmıştı. Özellikle yaz sezonunda yayınlanan ve romantik komedi dizilerinin en çok aranan ismi Can Yaman sadece ülkemizde değil İtalya’da da çok sevilen bir isim. Özellikle İtalya ve İspanya gibi ülkelerde kalabalık hayran kitlesine sahip. Gittiği tüm mekanlarda büyük ilgilerle karşılanıyor. Ve İtalya’da bir markanın reklam filminde rol aldıktan sonra İtalya’da yeni bir dizi anlaşması yaptı.

Can Yaman’ın İtalyan Sunucu Sevgilisi Kim? Diletta Leotta Kimdir?

Sandokan isimli bir dizi için prensipte anlaşıldı ve imzalar atıldı. Can Yaman bölüm başına 100 bin Euro yaklaşık 960 bin ₺ alacak. Can Yaman 10 bölümlük mini bir dizi olan Sandokan için sık sık İtalya’ya gidiyor ve bir çok programa konuk oluyor. Bu sırada kalbini İtalyan Sunucu Diletta Leotta’ya kaptırdı. Birsen Altuntaş’ın haberine göre kısa süre önce yeni bir ilişkiye başladı. Özellikle Türk hayranları Can Yaman’ın İtalyan Sunucu sevgilisinin kim? olduğu sorusunu araştırıyor. Sarışın güzel hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Diletti Leotta 1991 Ağustos ayında İtalya’da dünyaya gelmiştir. 29 yaşındadır. Leotta İtalya Roma Luis Üniversitesinde Hukuk okumuş ve 2015 yılında mezun olmuştur. 2010 yılından itibaren sunucu olarak göre yapmaktadır. Dazn ve Serie A yayınlarında sunuculuk yapıyor.

Diletta Leotta, şu sırada Can Yaman ile yaşadığı aşk ile Türk halkı tarafından araştırılıyor ve merak ediliyor. Güzelliğiyle Can Yaman’ı etkileyen ve kalbini kazanmayı başaran Diletta Leotta’yı sizin için araştırdık.

 

<<Ateş Hekimoğlunun sevgilisi kim hangi oyuncu görmek için tıkla>>

Etiketler