Cihangir Ramo’dan Neden Ayrıldı? Olgun Şimşek Neden Diziden Çıktı

Cihangir Ramo’dan Neden Ayrıldı? Olgun Şimşek Neden Diziden Çıktı

Cuma akşamları yayınlanan heyecan dolu Ramo dizisinde bir ayrılık yaşandı. Cihangir Ramo’dan neden ayrıldı? Olgun Şimşek diziden neden çıktı?

Son zamanlarda yükselişe geçen Ramo dizisi son bölümde kayıp üstüne kayıp verdi. Önce Cihangir’in eşi ardından Cihangir rolüne hayat Evren Olgun Şimşek diziden ölerek ayrıldı. Ramo son bölümde Yaşananlar şöyle, Irak’tan kendisine verilen görevi başarıyla yerine getirerek dönen Ramo herkesi çok mutlu etti. En çok da Sibel Ramo’nun sağ Salim dönmesine çok sevindi. Böylece Sibel’in Cihangir ve ailesine karşı gerçek yüzü ortaya çıkmış oldu.

Cihangir Ramo’dan Neden Ayrıldı? Olgun Şimşek Neden Diziden Çıktı

Cihangir Sibel ve Ramo’nun ölüm kararını verdi. Sibel’i ele geçirerek Ramo’nun onu almaya gelmesini bekledi ve bu sırada onu da Sibel’i de öldürecektir. Fakat işler hiç de istediği gibi ilerlemedi. Çünkü uzun babasının katilini arayan Mazhar bunu yaptıranın Cihangir olduğunu öğrendi. Ve Mazhar’ın Ramo ile yaptığı plan sonucunda tuzağa düşen Cihangir oldu. Cihangir, kızının gözleri önünde öldürüldü. Bu durumdan en çok etkilenen isim Nehir oldu. Çünkü babasından önce annesi de kollarında son nefesini verdi.

Annesi ve babasını gözleri önünde kaybeden Nehir intikam için çok beklemeyecektir. Ramo ve Sibel’den intikam almak için harekete geçecektir. Cihangir dizide heyecanı arttan ve aksiyon sahnelerinin önemli isimlerinden biriydi. Diziden ayrılması izleyici tarafından üzüntüyle karşılandı. Cihangir Ramo’dan neden ayrıldı? Olgun Şimşek diziden neden çıktı?

Olgun Şimşek diziden tamamen senaryo gereği ayrıldı. Tamamen hikayenin yazarı Çağatay Tosun tarafından böyle uygun görüldüğü için projeden ayrıldı. Olgun Şimşek yeni projeleri değerlendirecek.

Olgun Şimşek Kimdir?

1971 yılında Bursa ilinin Büyükorhan ilçesine bağlı bir köy olan Yenice’de dünyaya geldi. Alaylı değil eğitimli oyunculardan olan Olgun Şimşek, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezun olmuştur. 1993 yılında oyunculuk kariyerine başladı. Tiyatroya Yılmaz Erdoğan -Demet Akbağ Tiyatrosu’nda sahnelenen Otogargara adlı oyunla başladı. Oynadığı Diziler, Tersine Dünya, Yedi Numara, Karışık Pizza, Dış Kapının Mandalları, Beşik Kertmesi, Alacakaranlık, Yazı Tura, Beyaz Gelincik, Kapalı Çarşı, Yalan Dünya.

 

<<Ramo tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Uyanış Büyük Selçuklu Başulu Hatun öldü mü öğrenmek için tıkla>>

Etiketler