Çocukluk Dizisi Neden Bitti? Neden Final Yapıyor?

Çocukluk Dizisi Neden Bitti? Neden Final Yapıyor?

Fox Tv’nin kimsesiz çocukları konu alan dizisi Çocukluk dizisi neden bitti neden final yapıyor? Çocukluk dizisi cuma akşamları yayın akışında neden yok? İşte yanıtı…

2020 sezonunda ekrana gelen dizilerden biri olan Çocukluk ailesi olmayan ya da ailesi tarafından sevgi evine bırakılan çocukların yaşadıklarını konu alıyor. Onların ne şartlar altında nasıl bir duygu içinde yaşadıklarını izleyiciye geçirmeye çalışıyor. Dizide hüzün ağırlıklı konular yer alıyor. 11 Aralık cuma akşamı dizinin yeni bölümü yerine Ayla dizisinin yayınlanması izleyiciyi hayal kırıklığına uğrattı.

Çocukluk Dizisi Neden Bitti, Neden Final Yapıyor?

Başrollerinde Erdal Beşikçioğlu, Beren Gökyıldız ve Burcu Özberk’in yer aldığı Fox TV’nin sevilen dizisi Çocukluk 11 Aralık cuma akşamı yeni bölümüyle ekrana gelmedi. Kanalın yayın akışında ise dizinin yerine Ayla filminin seyircisiyle buluşacağı bildirildi. Seyirci de haklı olarak Çocukluk neden bitti? Çocukluk final mi yaptı? Sorularına yanıt aradı.

Reytingleri son zamanlarda oldukça düşük seyreden Çocukluk dizisiyle ilgili olumsuz haber geldi. Çocukluk 11. Bölüm ile ekranlara veda edecek. Çocukluk dizisi konusu güçlü oyuncu kadrosuna sahip, hayatın gerçeklerini izleyiciye sunan bir dizi olmasına rağmen reytinglere yenik düştü. Med yapımın ekrana getirdiği dizi 10. Bölümüyle 18 Aralık cuma akşamı yeni bölümüyle, 25 Aralık cuma akşamı ise final bölümüyle izleyicisiyle buluşacak.

Erken final yapma kararı alan Çocukluk dizisini başından itibaren izleyen bir kitle var. Ve bu izleyici kitlesi dizinin erken final yapmasını üzülüyor. Genel olarak bakıldığında  dizinin hiç bir zaman beklenen reytingi almadığı da bir gerçek. En son yayınlandığı 4 Aralık cuma akşamı 4 ün altında aldığı Reyting oranıyla 12. sıraya geriledi. Çocukluk neden bitti neden erken final yaptı sorularının bir diğer nedeni ise aynı gün ekrana gelen diğer güçlü yapımlar. Ramo, Kırmızı Oda, Hercai, Arka Sokaklar ve Payitaht Abdülhamid dizileriyle verdiği Reyting savaşını kaybetti.

Çocukluk dizisi 11. Bölümde bir sonuca bağlanarak ekranlara veda edecek. Çocukluk dizisi yerine pek çok alternatifi bulunan Fox Tv yeni dizilerini arka arkaya ekrana getirecek. Çocuk esirgeme kurumumda kalan ve kimsesi olmayan çocukların hayatlarını kısa süre de olsa izleyiciye yansıtan ve farkındalık yaratan dizinin son bölümü 25 Aralık cuma akşamı ekrana gelecek.

 

<<Akrep dizisi reytingleri nasıl erken final mi yapacak öğrenmek için tıkla>>

Etiketler