Covid19(Koronavirüs) Olan Ünlüler, Tümü

Covid19(Koronavirüs) Olan Ünlüler, Tümü

Covid19(Koronavirüs) Olan Ünlüler, tümü haberimizde. Dünya genelinde en yüksek vaka sayısı bildiren en yüksek ülkeler arasında 3. sırada yer alan ülkemizde çember iyice daraldı. Artık ünlülerin ve siyasetçilerin koronavirüs haberlerini duyuyoruz. Bugüne kadar Covid19 yani koronavirüs geçiren ünlüler kimler işte tümü…

Geçtiğimiz yıl 17.11.2019 tarihinde Çin’in Wuhan kentinde ilk vakanın yaşanmasının ardından alınan tüm önlemlere rağmen kısa sürede tüm dünyaya yayılan Sars virüsü geninden gelen Koronavirüs yani Covid19 vaka sayıları gün geçtikçe artıyor. Ülkemizde günlük pozitif vaka sayısı 30 bin üzerine çıkarken, ağır hasta sayısı 6 bin kişinin altına düşmüyor.

Covid19(Koronavirüs) Olan Ünlüler, Tümü

Ünlüler de koronavirüs salgınından kendilerini ne kadar korumaya çalışsalar da çoğu bu virüsü kaptı ve atlattı. Koronavirüs medeniyle hayatını kaybeden tanıdık isimler de var. Covid19 geçiren ünlülerin başında güzel şarkıcı Hadise geliyor. Hadise yaptırdığı testin pozitif çıkmasının ardından birlikte yaşadığı sevgilisi Kaan Yıldırımla evlerini ayırdı.

Eser Yenerler, İrem Derici, Ahsen Eroğlu, Bekir Aksoy ve Ailesi, Seda Bakan, Fatih Terim, Futbolcu Arda Turan, Hekimoğlu dizisinin başrol oyuncusu Timuçin Esen, Bahar Şahin, Dilan Çıtak, Oğuzhan Koç, Alina Boz, Kubilay Aka,Rüştü Rençber ve eşi korona geçiren ve atlatan isimler arasında. Koronaya yakalanan ünlüler genelde dizi setlerinde ve çalışmak zorunda olan isimler. Bahar Şahin koronavirüs olduğunu öğrendiği anda rol almaya başladığı İyi Aile Babası dizisinden ayrıldı.

Korona olan ve atlatan siyasetçiler de var. Binali Yıldırım ve eşi Semiha Yıldırım, Ekrem İmamoğlu, Deva partisi Başkanı Ali Babacan, Türk Havacılık ve Uzay Sanayi Genel Müdürü Temel Kotil gibi isimler koronavirüs atlatan siyasetçiler arasında. Koronavirüse yakalanan ve hayatını kaybeden ilahiyatçı yazar Ömer Döngeloğlu da sevenlerini çok üzdü.

Korona olan ve atlatan ünlülerin haberlerini güncel olarak paylaşmaya devam edeceğiz. Bazı isimlerin koronavirüs geçirdiği fakat duyulmasını istemediği için gizli tuttuğu söyleniyor. Ülkemizde ciddiyetin farkına varmayan ve hala kalabalık partiler veren ünlü isimler de bulunuyor. Ne olursa olsun eğlencesinden vazgeçmeyen insanlar yüzünden pozitif vakanın artması kaçınılmaz oldu. Covid19 virüsüne yakalanmak sanıldığından daha kolay. Artık marketlerde, manavlar ya da pazarlarda aldığımız her türlü eşyada koronavirüsüne rastlanabiliyor.

Korona olan ünlüler haberimizi sizlerle paylaştık konuyla ilgili yorumlarınızı bekliyoruz.

<<Bunun gibi diğer magazin haberlerimizi öğrenmek için tıkla>>

Etiketler