Çukur Akın Ölecek Mi? Öldü Mü,Diziden Ayrılacak Mı?

Çukur Akın Ölecek Mi? Öldü Mü,Diziden Ayrılacak Mı?

18 Ocak Pazartesi akşamı yayınlanan bölümde heyecan dolu anlar yaşandı. Çukur dizisi Akın ölecek mi öldü mü diziden ayrıldı mı soruları yanıt aradı.

Çağatay ve Kulkan Erdenet Çukura hain bir plan kurdu. Kahvehaneye yerleştirdikleri bomba düzeneğiyle Akın’ı öldürmeyi hedeflediler. Bombayı fark eden Cumali Yamaç ve akın hep birlikte bombanın imhası için mücadele verdiler. Bombayı etkisiz hale Getirmek için onlara yardım eden kişi ise Yasmin oldu. Fakat tam bu sırada patlamanın etkisiyle Akın büyük bir darbe aldı. Ağır bir şekilde yaralanan Akın ölecek mi? Öldü mü diziden ayrıldı mı?

Çukur Akın Ölecek Mi, Öldü Mü,Diziden Ayrılacak Mı?

Çukur Dizisinde son zamanlarda ayrılıklar vedalar ard arda yaşanıyor. Geçtiğimiz bölüm nehir karakterine hayat veren Hazal Subaşı diziden ayrılmıştı. Şimdi ise bombanın etkisiyle havaya uçan Akın ölerek diziden ayrılacak mı? Akın karakterine hayat veren Burak Dakak diziden ayrılmıyor. Ağır yaralar alsa da ölmeyecek. Dizinin ana kahramanlarından biri olan Akın daha uzun süre Çukur’da yer alacak.

Bir bölüm resmen bomba sahnesiyle geçti ve bu izleyenler tarafından tepki topladı. Dizide heyecanın ve aksiyonun giderek artması beklenirken geçen hafta maskeli adamın yer aldığı sahneler dışında yine aksiyon çok azdı. Bu bölüm de Haftanın finali sahnesinde kadar çok yavaş ve heyecansız ilerledi. Akın’ın yaralandığı anlarda biraz olsun heyecan arttı. Akın’ın yaralandığı anda Karaca dahil herkesi  orda olması da heyecanı artırdı.

Bundan sonra Akın’ın intikamı başta olmak üzere Koçavalılar’ın gücünü izleyeceğiz. Vartolu’nun da dönüşüyle Yer yerinden oynayacak. Ayrıca bu hafta diziye amcaları Cumali Koçavalı da dahil oldu. Şimdi izleyenler önümüzdeki bölümleri heyecanla bekliyor.

 

<<Çukur Yamaç’ı döven maskeli adam kim öğrenmek için tıkla>>

 

Etiketler