Çukur Çağatay Erdenet Ölecek Mi?

Çukur Çağatay Erdenet Ölecek Mi?

Bu saatten sonra sadece kendini düşün Çağatay çünkü geliyorum oğlum geliyorum. Çukur Çağatay Erdenet ölecek mi? kurtulacak mı? haberimizde.

Show Tv’nin en çok izlenen dizisi Çukur 4. sezon 21. bölümle bomba gibi geliyor. Çukur’da aksiyon durulmuyor, savaş, çatışma, intikam tüm hızıyla sürüyor. Erdenetler ile Koçovalılar arasında süren amansız intikam savaşı bir onlardan bir bunlardan ölümlerle iyice savaş haline döndü.

Çukur Çağatay Erdenet Ölecek Mi?

Çağatay Erdenet, bombalı tuzaklar kurarak Çukur’u ve Koçovalıları tehlikeye soktu. Herşeyden habersiz Cumali bomba tuzağına düşen ilk kişi oldu. Cumali’den sonra Akın da Yasmin ile bomba tuzaklı bir odada mahsur kaldı. Kurtarmak için Aliço’dan yardım istemek için yanına giden Yamaç bir şok daha yaşadı. Aliço’nun oturduğu koltuğun altında da bomba olduğunu gördü. İyice köşeye sıkışan çaresiz kalan Yamaç, büyük bir çıkmazın içine girdi.

Yasmin ile birlikte hastanede mahsur kalan Akın, Yasmin’in bombalar hakkında bilgi sahibi olması sayesinde Akın’a bombayı nasıl çözeceğini anlattı. Bombayı etkisiz hale getiren Yasmin, birer birer Çukur’u kurtaran isim oldu. Yasmin, Cumali’nin yanına gelerek oturduğu sandalyedeki bombayı etkisiz hale getirdi. Herkes tam kurtulduk derken beklenmedik bir anda Kulkan’ın gizli bombayı patlatması sonucu Akın ağır yaralandı.

Akın’a kurulan tuzak sonrasında hastaneye yatırılması ölümle mücadele etmesi Koçovalıları çıldırttı. Bu da yetmez gibi Çağatay’ın Yamaç’ı arayıp Akın’ı hastaneye kaldırmışsınız üzüldüm Selim Koçovalı’nın soyu kurudu demesi olayları iyice kızıştırdı. Bu saatten sonra sadece kendini düşün Çağatay sadece kendini çünkü geliyorum oğlum geliyorum diyen Yamaç, Çağatay’ı öldürmekte kararlı. İyice köşeye sıkışan Çağatay bizce bir şekilde kurtulacak, ölmeyecek, öleceğini düşünmüyoruz. Çağatay iyice zayıf düşecek, köşeye sıkışacak sonunda bir gün ölecek ama henüz öleceğini düşünmüyoruz.

 

<<Çukur Akın ölecek mi, öldü mü öğrenmek için tıkla>>

<<Çukur Yamaç’ı döven maskeli adam kim öğrenmek için tıkla>>

Etiketler