Çukur Dizisi Nehir Neden Ayrıldı? Geri Dönecek Mi?

Çukur Dizisi Nehir Neden Ayrıldı? Geri Dönecek Mi?

Çukur dizisi son bölümde sürpriz bir veda yaşandı. Çukur dizisi Nehir diziden neden ayrıldı? Geri dönecek mi? ayrıntılar haberimizde.

Hazal Subaşı’nın hayat verdiği Nehir karakteri dizinin 4 Ocak pazartesi akşamı yayınlanan bölümünde yurt dışına çıkarak diziye veda etti. Yapımcının bir seçim yapması gerekiyordu ya Efsun ya da Nehir’den biri gidecekti. Ve giden kişi  Nehir oldu. Çukur dizisi Nehir diziden neden ayrıldı, geri dönecek mi? Soruları da izleyenler tarafından merak ediliyor.

Çukur Dizisi Nehir Neden Ayrıldı? Geri Dönecek Mi?

İzleyici ikiye bölünmüş durumda. Nehir taraftarları ve Efsun taraftarları olarak. İzleyici Çukur dizisi resmî instagram hesabından yaptıkları yorumlarda Nehir’in gitmesine tepki gösterdi. Nehir diziden tamamen senaryo gereği ayrıldı. Çünkü Hazal Subaşı TRT ekranlarında yayınlanan Halka dizisinde başrol olarak yer alacak. Dizinin çekimleri de kısa süre içinde başlayacak. Bu nedenle diziden ayrıldı.

Hamile olan Efsun’un geldiği aile daha entrikalı ve aksiyonlu olduğu için dizide daha fazla heyecan oluşturacağı düşünülüyor. Nehir geçtiğimiz sezon akıl hastanesinde Yamaç’a arkadaş olmuş ve birbirlerinin yarasını sarmışlardı. Ardından çift yakınlaşmış ve Nehir bir bebeği olacağını öğrenmişti. Nehir’in Yamaç ile birlikteliğinden bir oğlu olacaktı.

Yamaç’ın babasının ölümünde parmağı olan Efsun’un dizide kalıp Nehir’in gitmesi aslında tepki çeken bir sonuç oldu. Aşkın her şeyin üstünde olduğunu göstermeye çalışsalar da izleyici bu durumu olumsuz tepkilerini ortaya koydu. Hazal Subaşı Çukur dizisinde güçlü isimlerle birlikte çalışma fırsatı yakaladı ve bu onun kariyeri için önemli bir adım olacak.

Çukur dizisinden dik başlı ve gururuyla ayrılan  Nehir olarak akıllarda kaldı. Dizinin sezon sonuna doğru dönme ihtimali olabilir. Ama şuan için yeni dizi projesi için hazırlıklara başladı. Sizler Çukur dizisinden Nehir karakterinin neden ayrıldığı konusunda neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Hazal Subaşı Kim?

24 yaşında olan Hazal Subaşı İzmir’de dünyaya gelmiştir. 2015 yılında Miss Turkey yarışmasında 3. Olmuştur. Ardından Erkan Meriç ile birlikte Adını Sen Koy  isimli günlük dizide rol almıştır. Ve çiftin dizideki aşkı gerçeğe dönmüştür. Kısa süre sonra ayrılık kararı almışlardır. Ardından Çukur dizisinde tanıştığı Aliço karakterine hayat veren Rıza Kocaoğlu ile mutlu bir birliktelik yaşıyor.

 

 

<<Çukur Yasmin kim görmek için tıkla>> 

Etiketler