Çukur Final Yapmasın, Bitmesin, İzleyici Yorumları

Çukur Final Yapmasın, Bitmesin, İzleyici Yorumları

Show TV’nin yüksek reytingli dizisi Çukur için final kararı verildi. İzleyici tarafından Çukur dizisi final yapmasın, bitmesin konusunda izleyici yorumlarını bekliyoruz.

23 Ekim 2017 tarihinde ilk kez izleyiciyle buluşan Çukur 4. Sezonu sonunda ekranlara veda edecek. 125. Bölümde tamamen final yapacak. Bu kadar yüksek reytinglere bir diz in final yapacak olması izleyici tarafından büyük hayal kırıklığı oldu. Seyirci Çukur dizisi final yapmasın bitmesini istemiyoruz yorumlarıyla sosyal medyada ses getirmeye çalışıyor.

Çukur Final Yapmasın, Bitmesin, İzleyici Yorumları

Yapımcılığını Ay Yapım‘un üstlendiği ilk bölümü 23 Ekim 2017 tarihinde yayınlanan, yönetmenliğini Sinan Öztürk’ün yaptığı, senaryosunu Gökhan Horzum ve Damla Serim’in birlikte kaleme aldıkları aksiyon türündeki dizi 4 sezon boyunca başarıyla ekrana geldi. Show Tv reytingleri sayesinde yüksek gelir elde ettiği dizinin bitmesi taraftarı olmayacaktır. Fakat senaristler ve yapımcı artık hikayenin tıkanması nedeniyle final yapma kararı aldı.

İzleyici sosyal medyada ve internet üzerindeki haber sitelerinde kendi yöntemleriyle yapımcılara sesini duyurmaya çalışıyor. Bu konuşa ne kadar başarılı olurlar bilinmiyor. Fakat yoğun ilginin farkına varılırsa dizinin bir sezon daha ömrü uzayabilir. Özellikle yapılan yorumlar arasında Allah Çukur’a Arka Sokaklar ömrü verilsin fazlasıyla yer alıyor.

Çukur dizisi sosyal medya hesaplarından dizinin bitmemesi yönünde yorumlar yaparak siz de yapımcıların dikkatini çekebilirsiniz. Özellikle resmî instagram hesabından #çukurbitmesinfinalyapmasın hagtech ile bitmemesi konusunda yorumlarınızı yapmanızı tavsiye ederiz.

Ne kadar çok yorum yapılırsa dizinin final yapmadan sezon finali kararı alması sağlanabilir. Çukur dizisi senaristlerinin final kararı almasında etkisi varsa yapımcı şirket senarist değişikliği yaparak 5. Sezon devam kararı alabilir. Show tv banko Reyting getiren bir dizinin yayından kalkmasını istemeyecektir.

Çukur dizisi Final yapmasın bitmesin yorumlarınıza Show TV’nin instagram hesabını da etiketlerseniz sesinizi daha kolay duyurabilirsiniz. Sizler de Çukur dizisi bitmesin final yapmasın diyorsanız yorum  kısmında düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

<<Çukur kaç bölüm sürecek nasıl final yapacak?

Etiketler

3 Yorum

  1. Çukur bugüne kadar izlediğim en güzel dizi.
    Çukur bitmesin. Biterse eminim hiç kimse memnun olmaz çünkü gerçekten çok alıştık biz çukura ve sabırsızlıkla ha bire gelecek haftayı bekliyoruz.
    Bence şahsi fikrim çukur da arka sokaklar gibi olmasa bile en azından bir kaç yıl daha yayınlanabilir. Teşekkürler Ay yapım. İyiki varsın Çukur.

  2. Çukur yalvarırım bitmesin en güzel dizi başkaları çöp o yüzden bizleri yalnız birakmayyn cuuuuukuuur final olmasın 1 sezon daha devam etsin .😢😢😔😔😔😔😔😁😁😁😆