Çukur Kaç Bölüm Sürecek? Nasıl Final Yapacak?

Çukur Kaç Bölüm Sürecek? Nasıl Final Yapacak?

Show Tv’nin sevilen dizisi Çukur Kaç bölüm sürecek? Nasıl final yapacak? 3. Sezonuyla ekrana gelen dizinin finalinde neler yaşanacak?

Aras Bulut İynemli’nin başrolünde yer aldığı uzun soluklu mafya dizisi Çukur için final tarihi açıklandı. Final tarihinin açıklanmasının ardından dizinin tutkunları büyük bir üzüntü yaşadı. Çukur dizisi kaç bölüm sürecek, nasıl final yapacak soruları şu sıralar çok araştırılıyor. Her sezon final mi yapacak yoksa sezon finali mi yapacak tedirginliği yaşayan izleyici ne yazık ki son gelişen haberler Çukur dizisinin 125. Bölümde final yapacağını öğrendi.

Çukur Kaç Bölüm Sürecek? Nasıl Final Yapacak?

Güçlü oyuncu kadrosunda sürekli sirkülasyon yaşanan dizinin oyuncuları hep revize edildi. Başrol karakterine hayat veren İdris babanın diziden ayrılmasıyla büyük bir şok yaşansa da hikayenin çok başarılı bir senaryo elini bulunuyor. Sürükleyici hikayesi diziden kim ayrılırsa ayrılsın etkisini kaybetmiyor. 125. Bölümle ekranlara veda edecek olan Çukur dizisinin final bölümü Mayıs ayına denk geliyor. Çukur dizisi Mayıs ayında 125. Bölümüyle ekranlara veda edecek.

Çukur dizisi nasıl final yapacak? Sürprizlerle dolu dizinin finalinde de yine beklenmeyen bir son yaşanacak. Kulkan Erdenet’in Efsun’a ve Yamaç’a yaptıklarının acısını çıkaracak. Çukur dizisi final bölümü herkesin hafızalarına kazınacak bundan hiç şüphemiz yok. Bugüne kadar dizide yer alan tüm oyuncular flashback sahneleriyle hatırlanacak. Daha önce İçerde dizinin finalinde olduğu gibi etkileyici bir mutlu son yaşanmasını bekliyoruz. Tabi bu sürede bolca aksiyon izleyeceğiz.

Yamaç Koçavalı 2 yıl boyunca kendisine yapılan eziyetlerin ve evladından ayrı kalmanın acısını bütün Erdenet ailesinden çıkartacak. Çukur dizisi finalinde neler yaşanacağı hakkında spoileri sizlerle paylaşacağız. Şuan için araştırmalarımız devam ediyor. Sizlerin Çukur dizisi finalinden nasıl bir beklentiniz var? Yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

<<Kardeşlerim dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Ramo dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler