Çukur Kulkan Erdenet Kim? Dizideki Rolü, Gerçek Adı?

Çukur Kulkan Erdenet Kim? Dizideki Rolü, Gerçek Adı?

Çukur dizisine en son katılan oyuncu kim olduğu araştırılıyor. Çukur Kulkan Erdenet kim, dizideki rolü, gerçek adı tüm detaylar haberimizde.

Özellikle sosyal medya ve YouTube’da en çok takipçi sayısına sahip dizilerden olan Çukur’da eksilenlerle birlikte yenilerin de dahil olmasıyla oyuncu sirkülasyonu sağlanıyor. Geçtiğimiz hafta diziden duygusal bir veda sahnesiyle ayrılan Selim’den sonra Kulkan’ın diziye dahil olmasıyla heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Genco Özak fragmanda göründü.

Çukur Kulkan Erdenet Kim, Dizideki Rolü, Gerçek Adı?

Koçavalılar ve Erdenetler arasındaki savaş giderek daha heyecanlı ve kanlı olmaya başladı. Kulkan’ın gelmesiyle Çukur’da dengeler alt üst olacak. İntikam hırsı içinde olan Akın ve Yamaç gözlerini karartacak.

Genco Özak aslında Kulkan Erdemler için hiç akla gelmeyen ve beklenmeyen bir isimdi. Şimdi kendisini bu hafta dizide gösterdiği performansa göre değerlendireceğiz. Genç oyuncunun Erdenet ailesinin küçük oğlu Kulkan Erdenet karakterini canlandıracağı dizide ailenin göz bebeği olarak büyütülen ama diğer abilerine hiç benzemeyen, kafasına estiği gibi bir hayat süren Kulkan’ın Koçovalılar’la olan savaşlarında kritik bir hal alacak.

Ogeday ve Çağatay Koçavalılar’a büyük acılar yaşattıktan sonra hiçbir şey olmamış gibi hayatlarına devam etmeyi düşünmüyorlar. Karşı taraftan gelecek hamlenin farkında oldukları için tedbirler almaya çalışıyorlar. Fakat hiçbir tedbir Yamaç’ın intikam hırsının önüne geçemeyecektir. Bu kanlı savaşa küçük kardeş Kullan Erdenet’in de dahil olması Ogeday ve Çağatay’ı nasıl etkileyecek?

13 Aralık pazartesi akşamı yeni bölümde çukur dizisine dahil olan Kulkan Erdenet kim sorularının yanıtını sizler için paylaştık. Şimdi Kulkan karakterine hayat veren Genco Özak kim sorusunu yanıtlayalım.

Çukur Kulkan Erdenet – Genco Özak Kimdir?

Son olarak Güvercin dizisinde rol alan Genco Özak, 22 Kasım 1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde tamamlamıştır. 2014 Kocamın Ailesi dizisinden Çukur dizisine uzanan başarılı oyunculuk kariyeri alkışı hak ediyor. Genco Özak’ın ilk aksiyon dizisi değil kendisi Söz dizisinde de kısa süre rol almıştı. Şimdi ise Çukur dizisinde eli silah tutan ve uzun süre sonra olaylara dahil olan Kulkan her şeyi öğrendikten sonra dizide hareketlilik başlayacak. 

 

<<Barbaros dizisi oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler