Çukur Kulkan Erdenet Ölecek Mi?

Çukur Kulkan Erdenet Ölecek Mi?

Show Tv’nin en çok izlenen dizisi Çukur 4. sezon 21. bölümle bomba gibi geliyor. Erdenetler iyice köşeye sıkıştı. Çukur Kulkan Erdenet ölecek mi? kurtulacak mı? haberimizde.

Show Tv’nin en çok izlenen dizisi Çukur 4. sezon 21. bölümle bomba gibi geliyor. Çukur’da aksiyon durulmuyor, savaş, çatışma, intikam tüm hızıyla sürüyor. Erdenetler ile Koçovalılar arasında süren amansız intikam savaşı bir onlardan bir bunlardan ölümlerle iyice savaş haline döndü.

Çukur Kulkan Erdenet Ölecek Mi?

Çağatay Erdenet, bombalı tuzaklar kurarak Çukur’u ve Koçovalıları tehlikeye soktu. Herşeyden habersiz Cumali bomba tuzağına düşen ilk kişi oldu. Cumali’den sonra Akın da Yasmin ile bomba tuzaklı bir odada mahsur kaldı. Kurtarmak için Aliço’dan yardım istemek için yanına giden Yamaç bir şok daha yaşadı. Aliço’nun oturduğu koltuğun altında da bomba olduğunu gördü. İyice köşeye sıkışan çaresiz kalan Yamaç, büyük bir çıkmazın içine girdi.

Yasmin ile birlikte hastanede mahsur kalan Akın, Yasmin’in bombalar hakkında bilgi sahibi olması sayesinde Akın’a bombayı nasıl çözeceğini anlattı. Bombayı etkisiz hale getiren Yasmin, birer birer Çukur’u kurtaran isim oldu. Yasmin, Cumali’nin yanına gelerek oturduğu sandalyedeki bombayı etkisiz hale getirdi. Herkes tam kurtulduk derken beklenmedik bir anda Kulkan’ın gizli bombayı patlatması sonucu Akın ağır yaralandı.

Yamaç ile Cumali Kulkan Erdenet’in kaldığı yeri buldu ve bastı. Kulkan Erdenet köşeye sıkıştı. Ancak çok rahattı sanki bunu bekliyormuş da bi planı varmış gibiydi. O kadar rahat ki Yamaç ve Cumali ile dalga geçer gibi ”Biraz hızlı gitmiyor muyuz önce ASL sonra NBL yatak en son” dedi. Sanki yakalanmayı bekliyormuş gibi planının bir parçasıymış gibi davrandı. Kulkan Erdenet’in bu bölümde öleceğini düşünmüyoruz. Bir şekilde bu durumdan kurtulacak ya Koçovalıların bilmediği bir tehlike bulamadıkları bir bomba olduğunu söyleyecek. Kendini bu durumdan kurtarmak için Kulkan’ın ikinci bir planı olduğunu düşünüyoruz. Kulkan savaşmadan bu dizide ölmeyecek bu şekilde elleri havada bu diziden ayrılmayacak son ana kadar çatışıp öyle ölecektir

 

<<Çukur Akın ölecek mi, öldü mü öğrenmek için tıkla>>

<<Çukur Yamaç’ı döven maskeli adam kim öğrenmek için tıkla>>

Etiketler