Çukur Yamaç’ı Döven Maskeli Adam Kim? Kimin Adamı?

Çukur Yamaç’ı Döven Maskeli Adam Kim? Kimin Adamı?

Show Tv’nin en çok izlenen gözde dizisi Çukur bomba gibi bir bölümle geliyor. Çukur Yamaç’ı döven maskeli adam kim, kimin adamı merak edilenler haberimizde.

Çukur 4. sezon 19. bölüm fragmanı yayınlaması ile  diziye yeni dahil olan maskeli kişinin kim olduğu en çok merak edilen konu oldu. Dizide yüzünü maske ile kapatıp ninja gibi giyinen kişi kim?

Çukur Yamaç’ı Döven Maskeli Adam Kim? Kimin Adamı?

Çukur 111. bölümde Koçovalılar ile Erdenetler arasındaki çatışma sürüyor. Yamaç, Erdenet’lerin sonunu getirmek için yeni planlar ve stratejiler kuruyor. Bir sonraki adama ulaşmak için Erdenet’leri bitirmeye çalışan Yamaç, Cengiz Erdenet’i köşeye sıkıştırmak için saldırı hazırlığı yapıyor. Cengiz Erdenet ise Koçoavalılara büyük bir tuzak kuruyor.

Ama Cengiz iyice köşeye sıkışmış durumda olduğundan yanına yandaş olarak Çağatay’ı almak istiyor. Çağatay’ı kendi safına çekip Koçovalıların işini bitirmek isteyen Erdenet müttefik arayışı içinde. Ogeday’ın ölümünden dolayı Kulkan Erdenet, Cengiz’e öfkeli olduğundan tek çareyi Çağatay da arıyor.

Çağatay’ın oyuna dahil olmasıyla Koçovalıların işi umdukları gibi olmuyor. Çağatay uzun aradan sonra tekrar Koçovalıların karşısında intikam peşinde. Çağatay ile Erdenet birlik olup Koçovalılara tuzak kuruyorlar. Çağatay Erdenet burdayım gel al beni diyerek onları tuzağa çekmeye çalışıyor. Koçovalılar Erdenet’i yakalamak için gittiği yerde bubi tuzakları ile karşı karşıya kalıyorlar.

Dizinin en heyecanlı ve en çok merak edilen sahnesi diziye bu bölümde dahil olan maskeli ninja tüm planları alt üst ediyor. Koçovalılara tuzak kurup onları ölümün eşiğine getiren de bu maskeli adam. Yamaç’la karşı karşıya kalıp dövüşen maskeli adam dövüş sahneleri muazzam. Yamaç’ın alışık olmadığı tarzda dövüşen bu maskeli ninja Yamaç’ı dövüyor. Peki bu maskeli adam kim, kimin adamı?

Çağatay oyuna dahil olmasıyla işler karıştı. Maskeli suikastçının Çağatay’ın adamı olduğunu düşünüyoruz. Ama karakter olarak kim olduğu henüz belli değil. Kimisi maskeli adamın Arık olduğunu kimisi Kulkan olduğunu kimileri de Kemal olduğunu düşünüyor. Bizce bu üçünün olmadığını hem dövüş tarzı hem boyu ve kilosu uymadığı için bu isimlerden farklı biri olacağını düşünüyoruz. Diziye yeni bir karakter mi girdi yoksa bölüm sonunda ölecek mi bunu dizinin bölümü yayınlanınca göreceğiz. Uzun bir süre maskeli kalacağını zannetmiyoruz. Tüm tuzaklara rağmen Yamaç Cengiz Erdenet’i yakalıyor. Bu bölümde bir Erdenet’e daha veda edeceğiz bakalım kim olacak.

 

<<Çukur dizisi Nehir neden ayrıldı dönecek mi öğrenmek için tıkla>>

<<Sadakatsiz ne zaman final yapacak kaç bölüm sürecek öğrenmek için tıkla>>

<<Maraşlı dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>> 

Etiketler