Çukur Yasmin Kim? Gamze Doğanoğlu Kimdir?

Çukur Yasmin Kim? Gamze Doğanoğlu Kimdir?

Çukur dizisi kalabalık oyuncu kadrosunu artırmaya devam ediyor. Çukur Yasmin kim, Gamze Doğanoğlu kimdir? Oynadığı diziler neler? Kaç yaşında? gibi sorular araştırıldı.

Ekranların, sosyal medyanın ve YouTube’un en çok tıklanan izlenen yapımlarından biri olan Çukur dizisine genç bir kadın oyuncu katıldı. Çukur 4. Sezon 16. Bölümde Afganistan’dan gelen Yasmin dizinin ilerleyen bölümlerinde daha ön planda olacak. Geldiğinde tesettürlü bir şekilde olan ve yüzü dahi görünmeyen Yasemin’i sadece pencereden bir kaç saniye gören Akın çok etkilendi.

Çukur Yasmin Kim, Gamze Doğanoğlu Kimdir?

Akın ile ilerleyen bölümlerde yakınlaşacaklarını düşündüğümüz Yasmin karakterine Gamze Doğanoğlu isimli genç oyuncunun hayat verdiği biliniyor. Dizinin 16. Bölüm finalinden sonra yayınlanan oyuncu kadrosunda Yasmin’in karşısında Gamze Doğanoğlu yazıyor. Oyuncunun instagram hesabı kanalın resmî instagram hesabı tarafından henüz takibe alınmadı. Bu hafta yayınlanan bölümde Yasmin’i daha yakından tanıma fırsatı yakalayacağız.

Çukur Dizisi Yasmin Kim? Gamze Doğanoğlu Kimdir? Sorusu uzun soluklu Çukurun yeni oyuncusu için de araştırılacak. Dizinin bu hafta yayınlanacak bölümünde daha çok Efsun ve Nehir ölecek mi soruları üzerinde durulacak. 16. Bölüm çok sıkıcı ve rutindi bu hafta ise heyecan zirvede yaşanacak. Çukur bu hafta da zirvenin sahibi olacak.

Çukur Gamze Doğanoğlu  Kimdir (Yasmin)

Dizi ve reklam oyuncusu Gamze Doğanoğlu 1996 yılında dünyaya gelmiştir. Mandalina Oyunculuk atölyesinde  başlayan eğitimi Haliç Üniversitesinde Konservatuvar Bölümünde tiyatro eğitimleriyle devam etmiştir. 2017 yılında 3 reklam filminde rol almıştır. Hopi, Akbank, Tadım. 2018 yılında Aliya dizisinde Halide’nin gençliğini canlandırmıştır. 2017 yılında Arka Sokaklar dizisinde konuk oyuncu olarak yer aldı. 2018 senesinde ise Kalbimin Sultanı dizisinde Gülfidan rolüyle karşımıza çıktı. Trt’de yayınlanan Benim Adım Melek dizisinde Zehra ve son olarak Çukur’da Yasmin.

Gamze Doğanoğlu İnstagram hesabını güncel bir şekilde kullanan ünlüler arasında yer alıyor. Fakat Çukur dizisiyle ilgili hiç bir paylaşım da bulunmuyor. Genç ve yolun başında olan bir oyuncu için Çukur gibi milyonlara hitap eden bir dizide rol almak büyük avantaj. Kendisine Çukur Yasmin rolünde başarılar dileriz.

 

<<Çukur Seher kim dizideki rolü ne öğrenmek için tıkla>>

<<Çukur Kulkan Erdenet kim öğrenmek için tıkla>> 

Etiketler