Damla Sönmez ve Ushan Çakır Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı?

Damla Sönmez ve Ushan Çakır Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı?

Damla Sönmez ve Ushan Çakır ayrıldı mı, Neden ayrıldı? Çift hakkında çıkan ayrılık haberleri doğru mu? Uzun süredir birlikte olan ikili yollarını neden ayırdı?

Çukur dizisinde izlediğimiz güzel oyuncu Damla Sönmez ve yakışıklı oyuncu Ushan Çakır yaklaşık 3 yıldır nişanlı olarak ilişkilerini sürdürüyorlardı. Çiftin evlilik haberlerini beklerken ayrıldıkları yönünde güçlü iddialar ortaya atıldı. Ushan Çakır ve Damla Sönmez neden ayrıldı? Ayrılık sebebi ne?

Damla Sönmez ve Ushan Çakır Ayrıldı Mı, Neden Ayrıldı?

Damla Sönmez’in İnstagram hesabından sevgilisi Ushan Çakır ile olan tüm fotoğraflarını sildi. Damla Sönmez’in bu hamlesi üzerine takipçileri durumu farketti ve Damla Sönmez Ushan Çakır’dan ayrıldı mı sorusuna yanıt aradı. Konuyla ilgili birinci kişilerden henüz bir açıklama yapılmadı. Öte yandan Ushan Çakır’ın hala kendi hesabında yer alan fotoğrafları silmemiş olması da kafaları karıştırdı. Aynı zamanda çift hala birbirlerini sosyal medya hesabından takip ediyor.

Çukur dizisinde rol alan Damla Sönmez’in son zamanlarda yoğun olarak çalıştığı bu nedenle de nişanlısı Ushan Çakır’a yeterince vakit ayıramadığı için aralarında kriz yaşandığı ve Damla Sönmez’in bu duruma sinirlenip fotoğrafları sildiği de diğer iddialar arasında. Ushan Çakır ve Damla Sönmez çifti hakkında çıkan ayrılık haberlerinin henüz bir iddiadan öteye gitmediğini sizlere tekrar hatırlatmak isteriz.

Damla Sönmez kim?

3 Mayıs 1987 yılında İstanbul’da doğan oyuncu İstanbul Saint Joseph Fransız Lisesinden mezun olduktan sonra Fransa‘da Paris Sorbonne Üniversitesinde Tiyatro eğitimi aldıktan sonra ülkeye döndü ve Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda yarı zamanlı 2 yıl keman 1 yıl piyano dalında öğrenim gördü. Kariyerine oyuncu olarak devam etmeye karar verdikten sonra Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümünü bitirdi. Rol aldığı projeler, Güllerin Savaşı, Şubat, Türkan, Gece Gündüz, Emret Komutanım, Bir Aşk Hikayesi, Sen Aydınlatırsın Geceyi, Deniz Seviyesi, Uzun Hikaye, Çakal, Mahpeyker Kösem Sultan, Kurtuluş Son Durak, Kampüste Çıplak Ayaklar ve Çukur.

Ushan Çakır Kim?

23.05.1984 tarihinde İzmir, Karşıyaka’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümünden mezun olan eğitimli oyuncu Ushan Çakır, ilk oyunculuk deneyimini 2005 yılında rol aldığı Belalı Baldız dizisi ile yaşamıştır. Ardından Bir İstanbul Masalı, Kuzey Rüzgarı, Gece Gündüz, Gece Gündüz, Leyla ile Mecnun, 20 Dakika, Kurt Seyit ve Şura, Kara Ekmek ve Muhteşem Yüzyıl Kösem, Kara Yazı, Avlu, Ufak Tefek Cinayetler gibi birçok dizi kadrosunda yer almıştır.

 

<<Gülşah Saraçoğlu Doya Doya Moda’dan Ayrıldı mı? öğrenmek için tıkla>> 

Etiketler