Doğduğun Ev Kaderindir 24 Mart Yeni Bölüm Neden Yok?

Doğduğun Ev Kaderindir 24 Mart Yeni Bölüm Neden Yok?

Doğduğun Ev Kaderindir çarşamba akşamları tv8 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Doğduğun Ev Kaderindir 24 Mart yeni bölüm neden yok?

Başrollerinde İbrahim Çelikkol, Demet Özdemir ve Engin Öztürk’ün yer aldığı yaşanmış bir hayat hikayesinden uyarlanan Doğduğun Ev Kaderindir 24 Mart akşamı yeni bölümüyle ekrana gelmeyecek. Dizinin yeni bölümü 31 Mart Çarşamba akşamı yayınlanacak. Dizinin yayınlanan son bölümünde hem Barış’ın evi hem de Zeynep’in evi Mehdi’nin düşmanları tarafından taranmıştı.

Doğduğun Ev Kaderindir 24 Mart Yeni Bölüm Neden Yok?

Herkesin büyük bir korku yaşadığı bu silahlı saldırı sonrasında kimse zarar görmemişti. Ancak İbrahim Çelikkol’un hayat verdiği Mehdi rolü sevdiklerinin başına gelen olayların sorumlusu olduğu için büyük bir suçluluk duyuyor. Ve dizinin başrol oyuncusu İbrahim Çelikkol 31 Mart Çarşamba akşamı yayınlanacak olan bölümde izleyiciye veda edecek.

Mehdi’nin diziden ayrılmasıyla dizinin olay örgüsü nasıl ilerleyecek çok merak ediliyor. Dizinin kadrosuna Ali Rıza’nın yakın arkadaşı olarak Sadi karakterini canlandırmak üzere Erkan Petekkaya katılıyor. Erkan Petekkaya hepimizin bildiği gibi son olarak aynı kanalda ekrana gelen Kırmızı Ev dizisinde psikiyatriste gelen bir danışan olarak izleyici karşısına çıkıyordu. Aynı kanalda diziler arasında transfer yaşanacak.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde senaryo kitabın çok dışına çıktığı için hikayenin nasıl ilerleyeceği netleşmedi. Son zamanlarda senaryo seyirci tarafından eleştiri yağmuruna tutulduğu için kalemşörler çok dikkatli davranıyor. Herkesin dikkatini çekecek hem başarılı hem de İbrahim Çelikkol’un yokluğunu aratmayacak bir hikaye yazılmaya çalışılıyor. Bu nedenle Doğduğun Ev Kaderindir dizisi 24 Mart çarşamba akşamı yeni bölümüyle ekrana gelmeyecek. Doğduğun Ev Kaderindir dizisi 31 Mart Çarşamba akşamı yayın hayatına başlayacak.

<<Gönül Dağı 27 Mart neden yok öğrenmek için tıkla>>

Etiketler