Doğduğun Ev Kaderindir Kibrit Kim? Dilara Kimdir?

Doğduğun Ev Kaderindir Kibrit Kim? Dilara Kimdir?

Tv 8’in en çok izlenen dizilerinden ve gerçek bir hayat hikayesinden ekrana yansıyan Doğduğun Ev Kaderindir Kibrit kim? Dilara kimdir?

Yayınlandığı günden bu yana büyük ses getiren projelerden Doğduğun Ev Kaderindir son zamanlarda Kibrit karakteriyle ön planda. Zeynep ve Mehdi’nin evlilikleri devam ederken koruyucu aile olarak sahiplendikleri Kibrit karakterine hayat veren kimdir? Helin Kandemir hakkında merak edilenler? Yaşı, okulu daha önce rol aldığı Diziler ve eğitimi hakkında detaylar neler?

Doğduğun Ev Kaderindir Kibrit Kim? Dilara Kimdir?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Dilara olarak yer alan ama çok zayıf olduğu için ustası Mehdi’nin ona Kibrit takma adını takmasıyla herkesin kendisine Kibrit diye seslendiği bir karakter. Anne ve babası yok onu Mehdi sahiplenmiş ve tamirhanede hem iş öğretmiş hem de kalacak yer vermiştir. Kibrit ustası Mehdi’yi babası gibi seviyor. Fakat Sosyal Hizmetlerin durumu öğrenmesi üzerine 18 yaşından küçük olduğu için devletin himayesinde alınıyor. Bu duruma dayanamayan Zeynep ve Mehdi Kibrit’i evlatlık olarak alıyor.

Dizinin son Bölümünde Mehdi’nin Hapisten çıkması için Zeynep’ten ifadesini geri almasını istiyor ve Zeynep bunu kabul etmediği için ona tepkili davranıyor. Zeynep Kibrit’in bile kendisini anlamadığı için büyük bir üzüntü yaşıyor. Aynı gece Mehdi’nin hapiste yaralanmasının üstüne Kibrit’in ağır sözleriyle büyük bir vicdan azabı yaşıyor.

Doğduğun Ev Kaderindir Helin Kandemir Kimdir?

2 Haziran 2004 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Bitmeyen Hikaye, Ötesiz İnsanlar, İsimsizler, Hakan Muhafız dizilerinde yan rollerde oyuncu olarak yer almıştır.  Bir Litre Gözyaşı dizisinde Elif Yürekli karakteriyle izleyici karşısına çıkmıştır. Çok güzel, sevimli ve genç bir oyuncu. Gelecek vaat eden özellikle Doğduğun Ev Kaderindir diziden Dilara (kibrit) rolüyle adından söz ettiren bir isim. Oyunculuk alanında kendisini geliştirmesi gerekiyor.

Helin Kandemir instagram hesabında 132 bin takipçisi bulunuyor. Sık sık paylaşımlar yapıyor.

 

<<Doğduğun Ev Kaderindir Savaş kimdir öğrenmek için tıkla>>

Etiketler