Doğduğun Ev Kaderindir Özlem Kim? Barış’ın Ablası

Doğduğun Ev Kaderindir Özlem Kim? Barış’ın Ablası

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde yeni oyuncular katılmaya devam ediyor. Doğduğun Ev Kaderindir Özlem Kim? Barış’ın ablası hakkında merak edilenler…

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Barış, Savaş, Ali Rıza karakterlerinin ardından diziye Savaş ve Barış’ın ablası rolüyle Ebru Cündübeyoğlu dahil oluyor. Tv8’in yayın hayatına devam eden iki dizisinden biri olan Doğduğun Ev Kaderindir başarısını korumaya devam ediyor. Dizinin senaryosu oldukça heyecanlı ilerliyor. Her hafta dizide neler olacağı merak ediliyor ve izleyici büyük bir heyecanla bekliyor.

Doğduğun Ev Kaderindir Özlem Kim? Barış’ın Ablası

Bu hafta diziye katılan Özlem Karakterinin diziye nasıl bir renk katacağı merak ediliyor. Ali Rıza karakteri gibi eğlenceli mi yoksa kardeşlerine olan düşkünlüğü ile zorlu bir karakterimi canlandıracak. Diziye sürpriz bir şekilde katılan Ebru Cündübeyoğlu hayranlarını sevindirdi. Kendisi uzun bir aranın ardından kamera karşısına geçiyor. Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin son bölümünde Zeynep’in Mehdi’nin olması herkese büyük bir şok yaşattı. Cemile’nin Nuh’un Kibrit’in küçücük bebeğiyle Benal’in sokakta kalmasına göz yummayan Zeynep hepsini kendi evine getirince evin diğer üyeleri de çok şaşırdı.

Doğduğun Ev Kaderindir Özlem – Ebru Cündübeyoğlu Kimdir?

Ebru Cündübeyoğlu, 10 Eylül 1974 yılında Heilbronn-Almanya’da dünyaya gelmiştir. Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümünden mezun olmuştur. Annesi Hülya Cündübeyoğlu 1970 Türkiye Güzelidir kendisi de 1993 yılında kendisi de annesi gibi güzellik yarışmasına katılmış ve 4. Olmuştur. Bu sayede televizyon macerası başladı. Ve ilk olarak Bir Başka Gece isimli programda sunuculuk yaptı. İlk oyunculuk deneyimini 1997 yılında Gülsüm ve Ruhsar dizileriyle yaşadı. Ardından 1999 yılında Deli Yürek dizisinde Ayşegül karakteri ile dikkatleri çekti. Ardından pek çok dizi ve filmde rol alan oyuncu son olarak 2018 yılında Gülizar dizisinde Sultan karakterini canlandırdı.

 

<<Kıbrıs Ada Kışı dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Masumiyet dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Kırmızı Kamyon dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler