Doğduğun Ev Kaderindir Savaş Kimdir? Gerçek Adı, Oynadığı Diziler

Doğduğun Ev Kaderindir Savaş Kimdir? Gerçek Adı, Oynadığı Diziler

Tv8’in yaşanmış hikayelerden televizyona uyarladığı dizilerden biri olan Doğduğun Ev Kaderindir Savaş kimdir, Gerçek adı, oynadığı Diziler neler?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde hiç beklenmeyen olaylar ve gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Mehdi’nin son yaptıklarını öğrenen Zeynep büyük bir üzüntü ve korku yaşadı. Ve Mehdi’ye karşı hakkında koruma kararı aldırdı. Bunu öğrenen Mehdi yine öfkesini kontrol edemedi ve Zeynep’in peşine düştü. Barış ise adeta Zeynep’i korumayı kendine görev edinmişcesine yanındadır. Bunu öğrenen Mehdi daha da çılgına döner.

Doğduğun Ev Kaderindir Savaş Kimdir, Gerçek Adı, Oynadığı Diziler?

Bu olayların yanı sıra diziye yeni bir isim dahil oluyor. İsminden de anlaşıldığı gibi Savaş, Barış’ın kardeşidir. Şuan 30 yaşında Savaş yıllar önce geçirdiği kaza sonucunda felç geçirir. Çok Zeki ve akıllı olan Savaş sosyal yönden çok girişken değildir. Fakat abisi Barış’a dinmeyen bir öfkesi ve siniri vardır. Bunun hangi olaydan kaynaklı olduğu ise dizide sonradan ortaya çıkacak bir sırdır. Yaşanan kazanın sorumlusu olarak gördüğü abisi Barış’tan nefret eder ve Barış da bunun farkındadır.

Savaş yaşadığı talihsiz kazanın sebebi olarak gördüğü abisinin de mutlu olmasını istemez. Barış da zaten hayatı boyunca iş dışında hiçbir konuda mutlu olamamıştır. Bunun nedeni ise Savaş’tır. Doğduğun Ev Kaderindir Savaş kim? Sorusunu uzun süre izleyenler araştıracaklar. Savaş karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Kaan Altay Köprülü’dür. Kaan Altay Köprülü kim?

Doğduğun Ev Kaderindir Savaş- Kaan Altay Köprülü Kim?

20.02.1995 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. 25 yaşındaki genç oyuncu 2019 yılında TRT 1 ekranlarında yayınlanan Tek Yürek adlı diziyle tanınmıştır. Şubat ayında dünyaya gelen oyuncu Başak borcudur. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Ana Sanat Dalı bölümünden mezundur. Sadece bununla da kalmamıştır Bostanlı Akademi’de Şebnem Doğruer’den temel oyunculuk eğitimi almaya devam etmiştir.

Farklı projelerde yer almıştır 2016 yılında, Macaristan Budapeşte’nin yakın bir köyünde izole bir yaşam süren çocuklar ve çocuk annelere modern yaşamı tanıtmayı amaçlayan bir projenin başında olmuştur. Erdal Beşikcioğlu’nun kurduğu tiyatro klübünde oyunculuk yapmıştır. Kaan Altay Köprülü’nün kendi ismiyle kullandığı İnstagram hesabı bulunmaktadır. Hesabında 12 bin takipçisi vardır. 49 fotoğrafı bulunmaktadır ve en son fotoğrafını 7 Aralık tarihinde paylaşmıştır.

 

<<Şavaşçı Göktürk Albay kimdir öğrenmek için tıkla>>

 

Etiketler