Emanet Dizisi Ela Kim? Yaman’ın Eski Sevgilisi Kimdir?

Emanet Dizisi Ela Kim? Yaman’ın Eski Sevgilisi Kimdir?

Hafta içi hergün ekrana gelen Emanet dizisinde yeni bir karakter izleyeceğiz. Emanet dizisi Ela kim? Yaman’ın eski sevgilisi kimdir?

Gündüz kuşağı dizileri arasında yüksek izlenme oranına sahip olan Emanet dizisinde yeni bir karakter yer alıyor. Nikah hazırlıkları yapan Seher ve Yaman’ın huzurunu bozacak yeni misafir Ela olacak. İkbal’in Seher’e Yaman’ın eski kız Arkadaşı olarak tanıttığı Ela kim? Gerçekten Yaman’ın eski sevgilisi mi? Yoksa bu da İkbal’in bir oyunu mu?

Emanet Dizisi Ela Kim? Yaman’ın Eski Sevgilisi Kimdir?

Ela’nın Yaman’ın eski sevgilisi olduğunu öğrenen Seher ister istemez kıskançlık yaşayacak. Her ne kadar Yaman’la formalite bir evlilik yapacak olsalar da birbirlerine olan sevgi ve aşkları her yerden belli oluyor. Ela ile samimi hallerini gören Seher’in kıskandığını hisseden Yaman’ın bu durum hoşuna gidecek.

Emanet dizisinde yeni bir karakter olarak dahil olan oyuncunun kim olduğunu izleyenler merak ediyor. Ela karakterini canlandıran oyuncunun adı Yasemin Nur Öztürk’tür. Yasemin Nur Öztürk daha önce Sen Çal Kapımı dizisinde oynamıştır. Oyunculuk eğitimini Akademiliyizbiz’de tamamlamıştır. Tümay Okur menajerlik ajansına kayıtlıdır.

 

<<Kırmızı Oda Nazlı kim, hikayesi ne öğrenmek için tıkla>>

Etiketler