En Hamarat Benim Semanur Hanım Hangi Firmanın Mankeni? İnstagram Hesabı?

En Hamarat Benim Semanur Hanım Hangi Firmanın Mankeni? İnstagram Hesabı?

En Hamarat Benim yarışmasında 7 Mart pazartesi haftanın ilk günü bomba gibi başladı.  Özellikle ilk gün yarışmacısı Semanur Hanımın hangi markanın hangi firmanın mankeni olduğu çok merak edildi.

Modanisa firmasının mankenliğini yapıyor. En Hamarat Benim yarışmasının çok merak edilen yarışmacısı Semanur hanım fotomodellik yapıyor. Semanur’un instagram hesabını merak ediyorsanız. Kendisini Semanur Kazan olarak arattığınızda bulacaksınızdır. Kendisi tesettür mankeni. Fakat şuan herkes Semanur hamımın  hangi markanın mankeni olduğunu merak ediyor. Araştırmalarımız devam ediyor en yakın zamanda paylaşacağız. En Hamarat Benim Semanur hanım 34 yaşında. Kendisi evlenmeyi asla düşünmediğini dile getirdi. Özellikle de çocuğun çok korkunç olduğunu söylemesi herkesi şaşırttı. Semanur hanım yarışmaya kardeşinin evinden dahil oldu.

En Hamarat Benim Semanur hanım hanım hangi markanın mankenidir? İnstagram hesabı nedir? Bu sorular şuan araştırılıyor. Bu işe başlaması 30 yaşında olmuş. Ve şuan 34 yaşında olan Semanur hanım hayatının dönüm noktasının 30 yaşında katıldığı bir yarışma olduğunu dile getirdi. Konuşanlar programına katılmış ve orada Modanisa firmasının ilgisini çekmiştir. Devamında kurumsal bir firmada mankenlik yapmaya devam ediyor. Semanur hanım sosyal medya hesabını da aktif kullanan bir yarışmacı. Özellikle İnstagram hesabı yaklaşık 20 bin takipçiye sahip.

Sizler En Hamarat Benim yarışmasının diğer yarışmacısı Pınar hanım ve Semanur arasındaki gerilim hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Pınar hanım eleştirilerinde haklı mı? Yorumlarınızı paylaşırsanız diğer izleyicilerin de fikirlerini öğrenmiş olursunuz.

Etiketler