Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Uğur Kim? Gerçek Adı?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Uğur Kim? Gerçek Adı?

Atv ekranlarının sevilen uzun soluklu dizisi EDHO yeni bir isim dahil oluyor. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Uğur kim? gerçek adı ne? haberimizde.

Atv ekranlarında 6 sezondur yayınlanan, en çok izlenen sevilen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz kadrosuna yeni isimleri katmaya devam ediyor. Hızır’ın düşmanı Uğur kim, gerçek adı merak ediliyor.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Uğur Kim? Gerçek Adı?

EDHO yeni isimlerle sezona kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Ali Sürmeli’nin diziye tekrar dönmesi renk ve heyecan kattı. Şimdi ise yeni bir isim daha EDHO kadrosuna dahil oluyor. Hızır’ın düşmanlarına bir yenisi daha ekleniyor. Hızır’ın yeni düşmanı Uğur hızlı ve aksiyon dolu bir giriş yapacak. Olaylar iyice karışacak. EDHO Uğur karakterini canlandıran oyuncu Serhat Parıl’ı yakından tanıyalım.

Serhat Parıl Kimdir? EDHO Uğur Kim?

Serhat Parıl, 27 Temmuz 1983 İzmir doğumludur. Dokuz Eylül Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği mezunudur. Bir süre öğretmenlik yaptı. Daha sonra Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nü kazandı ve oyunculuk eğitimi aldı. Tiyatro oyunlarında rol aldı ve seslendirme çalışmaları yaptı. Ayrıca pandomim ile ilgilendi tiyatroda gösteri yaptı. Oyunculuğun yanı sıra birçok anaokullarında, etüt, eğitim ve kurs merkezlerinde drama eğitimi verdi. Trust menajerlik ajansına kayıtlıdır.

İlk oyunculuk deneyimini 2012 yılında Babam İçin dizisi ile yaşadı. Ardından 2013 yılında Medcezir dizisinde Giray karakterini, Muhteşem Yüzyıl: Kösem dizisinde Nasip Ağa karakterini canlandırdı. Daha sonra birçok dizi ve filmde rol alan oyuncu son olarak 2018 yılında Bir Aşk İki Hayat sinema filminde Selim karakterini, 2020 yılında Bay Yanlış dizisinde Tolga karakterini canlandırdı.

Rol Aldığı Film ve Diziler: 

2020-Bay Yanlış (Tolga Gürdağ)

2018-Bir Aşk İki Hayat (Selim)

2017-Seven Ne Yapmaz (Mehmet Eğilmez)

2017-Kar (Mahir)

2016-Oyunbozan (Kaan)

2016-Cesur ve Güzel

2015-İnsanlık Tarihinin İlk Günü (Bodur)

2015-Muhteşem Yüzyıl: Kösem (Nasip Ağa)

2013-Medcezir (Giray)

2012-Babam İçin

 

<<Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Maraşlı dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Uyanış Büyük Selçuklu dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler