Eşkiya (EDHO) 5 Ocak Neden Yok? Yeni Bölüm Ne Zaman?

Eşkiya (EDHO) 5 Ocak Neden Yok? Yeni Bölüm Ne Zaman?

ATV’nin uzun soluklu dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yayın gününde ekrana gelmeyecek. Eşkiya (Edho) 5 Ocak neden yok? Yeni bölüm ne zaman?

Salı akşamları zirvenin sahibi yada ortağı olmaya devam eden ekranların en prestijli dizilerinden Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni yılın ilk haftasında neden yayınlanmıyor. Bu konuda açıklama yapacağız.  Bilindiği gibi bu yıl kanallar dizi yapımcılarıyla yaptıkları anlaşmalar sonucunda yılbaşı tatili yapmama kararı aldı. Her türlü zararı göze alarak bütün Diziler yeni bölümlerini ekrana getirecek.

Eşkiya (EDHO) 5 Ocak Neden Yok? Yeni Bölüm Ne Zaman?

Fakat Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu anlaşmaların dışında kaldı ve 2 haftalık yılbaşı tatili yapmaya karar verdi. 29 Aralık tarihinde tatile çıkacak ve 19 Ocak’ta yeni bölümü ile izleyicisiyle tekrar buluşacak. 19 Ocak yeni bölüm çekimlerine ise 8 ocak tarihinde başlanacak. Pandemi nedeniyle yılbaşında 4 günlük sokağa çıkma yasağı olacağı açıklandı. Bu nedenle insanlar kalabalık partiler ya da dışarda restoranlarda olmayacak. Evlerinde ailesiyle vakit geçirmek zorunda olacak. Bu da televizyonla daha fazla vakit geçirmeleri demek.

Yılbaşı haftasında dizilerin ve programların yeni bölümlerini yayınlamakla doğru bir hamle yaptıklarını düşünüyoruz. Çünkü vatandaşlar evlerinde kalabalıktan ve salgından uzak bir yılbaşı tatili geçirecekler. Bu da televizyon karşısında daha fazla vakit geçirecekleri anlamına gelmektedir. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz iki hafta üst üste yeni bölümüyle ekrana gelmeyince izleyici Eşkiya 5 Ocak neden yok? Yeni Bölüm ne zaman sorularına yanıt aradı. Bu konuda detayları sizlerle paylaştık. Dizi yılbaşı tatilini fırsata çevirerek 2 haftalık bir ekran molası verecek.

Yeni Bölüm Ne Zaman?

Dizinin Reyting yada izleyici kaybetme korusu da olmadığı için yeni bölümünün yayınlanmaması bir kayıp oluşturmayacaktır. Eşkiya dizisinde çok kalabalık bir ekip yer alıyor. Hem kamera önünde hem de kamera atlasında ekibin  dinlenmesi yeni bölüm çekimlerine daha verimli ve enerjik başlamalarına neden olacaktır. Fakat izleyici açısından 2 haftalık mola olumsuz karşılanacak. 5 Ocak salı akşamı Eşkiya dizisinin yeni bölümü ekranda olmayınca izleyicinin hayal kırıklığı yaşanmasına sebep olacak.

Oktay Kaynarca, Pelin Akıl, Tevfik Erman Kutlu, Sanem Çelik, Ömer Numanoğlu, Hüseyin Avni Danyal, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba, Ali Sürmeli gibi isimlerin yer aldığı Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 19 Ocak salı akşamı izleyicisiyle buluşacak.

 

 

<<Hercai neden yok, neden gün değiştirdi öğrenmek için tıkla>>

 

Etiketler