Esra Bilgiç’in Yeni Dizisi Ne? 2021-2022 Projesi

Esra Bilgiç’in Yeni Dizisi Ne? 2021-2022 Projesi

Ramo dizisinin final yapmasının hemen ardından başrol oyuncularının yeni projeleri merak edildi. Esra Bilgiç’in yeni dizisi ne? 2021-2022 yeni projesi hakkında detaylar…

Esra Bilgiç son zamanların ön plana çıkan başarılı isimlerinden. Diriliş Ertuğrul dizisinde başlayan parlak kariyeri ardından Ramo dizisinde Sibel karakteriyle devam etti. Murat Yıldırım ile olan uyumu ise çok beğenildi. İzleyici ikilinin tekrar aynı projede rol alması için yorumlar yapmaya başladı. Esra Bilgiç  yeni sezonda yurt dışı ve yurt içi olmak üzere pek çok yerden teklifler alıyor.

Daha önce rol aldığı Diriliş Ertuğrul dizisinde Engin Altan Düzyatan ile Ramo dizisinde Murat Yıldırım ile başarılara imza atan güzel oyuncu Esra Bilgiç, son olarak Alem dergisi kapak kızı olmuştur. Esra Bilgiç’e yapım şirketleri tarafından teklifler adeta yağıyor. Başarılı oyuncu Esra Bilgiç Kanunsuz Topraklar dizisinde başrol olarak yer alacak. Yapım şirketiyle karşılıklı anlaşmalar imzalandı. Güzel oyuncu kısa süre ekranlarda yer almayacak. Kendisinin dinlenmeye ihtiyacı olduğu için şuan kendisine gelen tekliflere sıcak bakmadığını söyleyebiliriz. Esra Bilgiç 2021-2022 ye projesini ilk olarak haberimizde paylaşacağız.

<<Fahriye Evcen yeni projesi ne öğrenmek için tıkla>>

Etiketler