Esra Erol’da 21 Şubat 2021 Neler Oldu? Neler Yaşandı?

Esra Erol’da 21 Şubat 2021 Neler Oldu? Neler Yaşandı?

Ekranların en çok izlenen gündüz kuşağı programı Esra Erol’da 21 Şubat 2021 neler oldu? Neler yaşandı? tüm gelişmeler haberimizde.

Hafta içi her gün yayınlanan dizi ve programlar arasında reytingleri en yüksek projeler arasında yer alan Esra Erol’da her bölümüyle büyük merak uyandırıyor. Programı kaçıranlar ya da tekrar izlemek isteyenler için programda yaşananları paylaşacağız.

Esra Erol’da 21 Şubat 2021 Neler Oldu? Neler Yaşandı?

Esra Erol’da 18 Şubat yayınlanan bölümde Nilüfer ailesinin yanına yani memleketine dönme kararı almıştı. Ve bu kararının ardından hem Esra Erol’dan hem de stüdyodaki konuklardan büyük alkış topladı. Giderken yaşıtlarına kendisinin yaptığı hataları yapmamalarını söyleyerek veda etti. Esra Erol’da programı sayesinde hatasından dönen Nilüfer ailesinin yanına döndü.

Diğer tarafdan Zekiye, Ömer ve Serap üçlüsü arasında gerilim tırmanmaya devam ediyor. 21 Şubat 2021 tarihinde yayınlanan yeni bölümde Zekiye Ömer’i affedip evlerine birlikte dönecekler mi merak ediliyor. Bizim düşüncemiz Zekiye yuvasını yıkmayacak ve her şeye rağmen Ömer’i affedecek. Serap ise bebeği dünyaya geldikten sonra yapılacak DNA raporuna göre kendine bir yol çizecek. Ömer doğacak çocuğun kendisinden olduğu konusunda şüphelerinin ardından Serap ile yollarını ayırmıştı.

Serap, Ömer ve Zekiye arasında yaşananlar 21 Şubat pazartesi bağlanacak. Programın en can alıcı olaylarından biri de Züleyha isimli 3 çocuk annesi kadının çocuklarını terk edip başka birine gitmesi oldu. Yayına çıkan Züleyha’nın annesi torunlarının devlet korumasına alınmasını istedi. Züleyha’nın çocukları devlet korumasına alınacak mı? Esra Erol’un çocuklar konusunda hassasiyeti geç önüne alındığında bu üç çocuğun en kısa zamanda Devlet korumasına alınacağını söyleyebiliriz.

Öte yandan 17 yaşındaki kızlarının zorla kaçırıldığını söyleyen ve kızları Yağmur’u ulaşmak isteyen ailenin son durumunu sizlerle paylaşacağız. Öncelikle 18 Şubat cuma günü Esra Erol’da yaşananları sizlere hatırlattık. Yayınlanır yayınlanmaz 21 Şubat pazartesi neler olduğunu haberimizde paylaşacağız. Esra Erol’da 21 Şubat pazartesi yayınlanan bölümde yeni olayların yaşanacağını  ve bütün detaylarıyla yeni kişilerin stüdyoya gelme sebeplerine yer vereceğiz.

Etiketler