Esra Erol’da İslam Mücahit Ve Bahar Neden Ayrıldı? Evlenecekler Mi?

Esra Erol’da İslam Mücahit Ve Bahar Neden Ayrıldı? Evlenecekler Mi?

Esra Erol’da programına geçtiğimiz hafta katılan İslam Mücahit ve Bahar neden ayrıldı? Evlenecekler mi? tüm ayrıntılar haberimizde.

11 Ocak pazartesi günü Esra Erol’da programına Bahar katıldı. Bahar nişanlı olduğu İslam Mücahit’in karnında bebeği ile onu terk ettiğini anlattı. Çok mağdur olduğunu dile getirdi. Aynı köyde yaşayan, birbirlerini seven ve ardından birlikteliklerini nişanla taçlandıran çiftin ne olacağı çok merak ediliyor. Çaresiz kalan Bahar, Esra Erol’a başvurdu. Bahar ablasıyla birlikte geldiği programda önce Mücahit’i istemediğini dile getirse de Esra Erol sayesinde çift birbirlerine bir şans daha verdi. Nikah kıymaları beklenirken çiften kötü haber geldi.

Esra Erol’da İslam Mücahit Ve Bahar Neden Ayrıldı? Evlenecekler Mi?

İslam Mücahit ve Bahar evlenecek mi? Sorusu tekrar gündeme geldi. Esra Erol’un çağrısıyla stüdyoya gelen ve Baharla aralarındaki konuları konuşarak çözen çiftin aileleri de telefonla katılarak desteklerini dile getiriler. Cuma günü mutlu bir şekilde stüdyodan ayrılan çiftin hafta Sonu ayrıldıkları ortaya çıktı. Bahar görümcesi yüzünden cumartesi günü Mücahitle yollarını ayırdıklarını dile getirdi.

Esra Erol Baharın her zaman arkasında olduğunu, bebeğini dünyaya getirirse de her zaman destek olacağını dile getirdi. 18 Ocak yayınlanan bölümde stüdyoya gelen İslam Mücahit son kararının ne olduğunu bildirdi. Ve Baharla ayrıldıklarını söyledi. Bahar ve İslam Mücahit aralarındaki sorunu çözüp nikah masasına oturacaklar diye düşünüyoruz. Çünkü Bahar İslam Mücahit’i çok seviyor. Ve her şeyden önemlisi karnında Mücahit’in bebeğini taşıyor.

Bahar ve Mücahit arasında buzlar ne zaman ve nasıl eriyecek? Bahar’ın Görümcesinin hangi sözü üzerine ayrılık kararı aldılar bu da herkes tarafından merak ediliyor. Bahar ve İslam Mücahit arasının en kısa zamanda yeniden düzeleceğini ve Esra Erol’un stüdyosunda çiftin nikahının kıyılacağını düşünüyoruz. İki gencin dış etkenler nedeniyle evlilik kararından vazgeçmesi kabul edilir bir durum değil. Çiftin baş başa kalıp birbirlerinden neler istediklerini detaylarıyla konuşmak gerekiyor.

 

<<Zuhal Topalla Sofrada 22 Ocak  kim kazandı öğrenmek için tıkla>>

Etiketler