Exxen Bu Benim Masalım Oyuncu Kadrosu? Kim Kimdir?

Exxen Bu Benim Masalım Oyuncu Kadrosu? Kim Kimdir?

Aleyna Tilki ve Cemal Can Canseven’in başrollerini paylaştığı Exxen Bu Benim Masalım oyuncu kadrosu, kim kimdir? ayrıntılar haberimizde.

Enerjisi yüksek iki en geç oyuncuyu bir araya getiren Bu Benim Masalım, dijital platform kanalı Exxen’de yayınlanacak. Aleyna Tilki ve Cemal Can Canseven’in daha önce oyunculuk deneyimleri olmadığı için ikili yaklaşık 5 aydır eğitim alıyorlar. Çekimleri kısa süre önce başlayan Bu Benim Masalım çok yakında dijital platform kanalı Exxen de yayında olacak. Bu Benim Masalım dizisi oyuncu kadrosu ve konusunu sizlerle paylaşacağız.

Exxen Bu Benim Masalım Oyuncu Kadrosu, Kim Kimdir?

Games Medya tarafından hazırlanan dizi hakkında heyecanlandıran açıklamalar yapan Norad Çetinkaya herkesi heyecanlandıracak açıklamalarda bulundu. Gençlik dizisi Bu Benim Masalım’ın açıklanan oyuncuları,Cemal Can, Aleyna Tilki ve Bez Bebek dizisinin çocuk oyuncusu Asena Keskinci yer alıyor.

Bu Benim Masalım Aleyna Tilki kim?

Son yılların gündemi en çok meşgul eden en geç ses sanatçısı Aleyna Tilki 28 Mart 2000’de Trabzonlu bir anne ve Konyalı bir babanın çocuğu olarak Konya’da dünyaya geldi. Kendini tanıtmak için Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına katılmasıyla ilk kez ekranlarda görüldü. Fakat hafızalarda kalmayı başaramadı. 2016 yılının Ağustos ayında Emrah Karaduman’ın Cevapsız Çınlama adlı single parçasını seslendirmiştir. Cevapsız Çınlama isimli şarkı YouTube’da 2016’da Türkiye’de en çok izlenen video klip oldu ve bir yıl içinde 300 milyondan fazla kişi tarafından izlendi. Şarkısından ziyade 16 yaşında olması gündemi daha çok meşgul etti.

Bu Benim Masalım Cemal Can Kim?

Sosyal Medya fenomeni olarak bilinen fakat geniş kitleler tarafından Survivor 2020 yarışmasında gösterdiği performansla tanınan Cemal Can aynı zamanda şampiyon olmuştur. Şimdi işe Bu Benim Masalım Oyuncuları arasında yer almaktadır. 1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Annesi Rizeli babası ise Selanik Göçmenidir. Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim bölümü okumaya başlamış ama tamamlayamamıştır. Sosyal Medya fenomeni Danla Bilic ile yakın arkadaştırlar. Kendisi Acun Ilıcalı’nın dijital platform için hazırladığı Bu Benim Masalım Oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Bu Benim Masalım Asena Keskinci Kim? (AYRILDI)

20.04.2001 yılında dünyaya gelmiştir. Koç Burcu olan oyuncu 1.69 boyundadır. Bez Bebek dizisinde Yağmur karakteriyle izlediğimiz oyuncu şimdi çok güzle bir genç kızdır. Rol aldığı projeler; Çok fazla gündemde olmasa da Yadigar, Aliye, O Kadın, Aman Annem Görmesin, Yol Arkadaşım, Hırsız Polis, Bez Bebek, Pelin ve Köstebekgiller, Dedemin Dolabı, O Kadın, Parmaklıklar Ardında, Bir Aşk Hikayesi, Aşk Tesadüfleri Sever, Bir Aşk Hikayesi ve Arapsaçı, Ahlat Ağacı isimli sinema filminde rol almıştır.

Asena Keskinci, önceleri Bu Benim Masalım dizisinde yer alacağı belirtilmişti. Ancak Yaşı 19 dizisinin kadrosuna dahil oldu. Saatler uymadığı için İşte Bu Benim Masalım kadrosundan ayrılmak zorunda kaldı.

Göksun Büyükkahraman Kim?

Göksun Büyükkahraman  1995 doğumludur. Marmara Üniversitesi Makine Ressamlığı Bölümü mezunudur.Tiyatro oyunları ile tanınan oyuncu eğitimini Craft Tiyatroda tamamladı. Ardından çeşitli oyunlarda görev aldı. Killology, Kalp isimli tiyatro oyunlarında Koreograf olarak yer aldı. Büyükkahraman, Evlat isimli tiyatro oyununun yardımcı yönetmenliğini üstlendi. Son olarak Yeşil Arabalar Günü isimli oyunda ise asistanlık görevini yerine getiriyor. Daha önce hiçbir dizide yer almayan oyuncu Bu Benim Masalım dizisi ilk dizisi olacak.

İşte Bu Benim Masalım Elit – Merve Sevin Kimdir?

Merve Sevin, 9 Ekim 1996 yılında İzmir’de doğmuştur. Merve Sevin, 1.73 boyunda ve 55 kg ağırlığındadır. Üniversite eğitimine Halkla İlişkiler Bölümü’nde devam etmektedir. 2017 yılında Tv8 ekranlarında yayınlanan İşte Benim Stilim yarışmasına katıldı. Bu yarışma ile popüler hale geldi. Dikkatleri çekince dizi teklifi aldı. İlk oyunculuk deneyimini Adını Sen Koy dizisinde Defne karakteri ile yaşadı. Ardından Dijital Esaret, İstanbul Muhafızları: Ab-ı Hayat Çeşmesi yapımlarında rol aldı. Şimdi ise İşte Bu Benim Masalım dizisinde Elit karakterini canlandırıyor. İnstagram da 238 bin takipçisi olan oyuncu, Famelogtalent menajerlik ajansına bağlıdır.

 

 

<<Bu Benim Masalım dizisi ne zaman başlayacak öğrenmek için tıkla>>

Etiketler