Exxen Dizileri Neden Tutmadı? İzleyici Yorumları

Exxen Dizileri Neden Tutmadı? İzleyici Yorumları

Acun Ilıcalı’nın uzun hazırlıklar  ile açtığı Exxen 1 Ocak itibariyle yayına başladı. Fakat Exxen içeriği beklentileri karşılamadı. Exxen dizileri neden tutmadı? İzleyici yorumları.

Uygulama 2021 yılının ilk gününde yayına gelmek için uygulamalar ve içeriklerin düzenleri tam oturmadan açıldı. Ve üyeler bir takım sıkıntılar yaşadı ve yaşamaya devam ediyor. Teknik aksaklıklar giderildiğinde sorunsuz erişim sağlanacaktır. Şimdi Exxen yayın içeriğinden ve hangi projelerin tutup tutmadığından konuşalım.

Exxen Dizileri Neden Tutmadı? İzleyici Yorumları

Acun Ilıcalı özellikle YouTube’da popüler olan programları bünyesine kattı. Ardından yine popüler isimlerin yer aldığı dizi projeleriyle anlaşmalar yaptı. Yayınlandığı dönem büyük ilgi gören ve hala YouTube’da tekrarları izlenen Sihirli Annem dizisini yeni bir kadroyla yeniden çekti. Şeref Bey dizisiyle başlayacak olursak;  diziyle ilgili izleyici ikiye bölünmüş durumda, bir kesim kaliteli bir komedi olduğunu oyuncuların çok uyumlu düşünürken bir kesim dizinin beklentileri karşılamadığını düşünüyor.

Exxen’de şuan için en çok ilgi gören beğenilen proje Hükümsüz oldu. Hükümsüz dizisi gerek oyuncu kadrosu gerekse konusu ve hikayenin oyuncu kadrosuyla koordinesi çok beğenildi. Hande Doğandemir, Burçu Terzioğlu ve İsmail Hacıoğlu’nun rol aldığı dizinin konusu çok dikkat çekici. Bazı olaylar gerçek hayattan alıntı. Dizinin başlangıcında mezarı gösterilen genç kız 15 yaşında internette tanıştığı bir cani tarafından öldürülmüş ve katiller 7 yıl sonra cezalarını almışlardır. Olaylar hayatın içinden olup oyuncular da gerçeği yansıtacak kadar iyi olunca dizi tutuyor.

Sihirli Annem dizisi için oyuncular iyi bir seçim olmuş. İlk izlenimler gayet başarılı fakat ikinci bölümün geç kalması üyelerin şikayet ettiği nokta. Sihirli Annem ve Hükümsüz dışında yayınlanan diğer dizilerin başarısız olduğu yaptığımız anketler ve analizler doğrultusunda çıkardığımız sonuç. Özellikle uygulamanın teknik sorunları üyeleri rahatsız ediyor. Onun dışında bu sorun çözüldüğünde zamanla iyi bir yere gelecek bir uygulama.

Exxen dizileri neden tutmadı? Siz izleyicilerin yorumları her şeyden önemli bizlerle paylaşabilirsiniz.

 

<<Exxen içeriğinde neler var görmek için tıkla>>

Etiketler