Fahriye Evcen’in Yeni Sezon Projesi (2020-2021) Hangi Dizide Oynayacak?

Fahriye Evcen’in Yeni Sezon Projesi (2020-2021) Hangi Dizide Oynayacak?

Sinema, dizi ve reklam oyuncusu Fahriye Evcen’in yeni sezon projesi ne? 2020-2021 sezonunda hangi dizide rol alacak? Güzelliği ve oyunculuk performansıyla dikkat çeken Fahriye Evcen hakkında detaylar…

Yaprak Dökümü dizisiyle hayatımıza giren ve sonrasında sayısız dizi, sinema ve reklam filminde rol alan güzelliği ve düzgün fiziğiyle de ön plana çıkan Fahriye Evcen ekranlara ne zaman dönecek? Hem Türk hem de yabancı hayranlarının çok fazla olduğu Fahriye Evcen’i herkes artık ekranlarda görmek istiyor. 2016 yılından bu yana yaklaşık 4 yıldır beyaz ekrandan ve beyaz perdeden uzak kalan Fahriye Evcen’in yeni sezon projesi ne? Hangi dizide oynayacak?

Fahriye Evcen’in Yeni Sezon Projesi (2020-2021) Hangi Dizide Oynayacak?

Fahriye Evcen 2017 yılında kendisi gibi oyuncu olan Burak Özçivit ile hayatını birleştirdi. Sait Halim Paşa yalısında görkemli bir düğün ile dünya evine giren çiftin mutlulukları uzun süre konuşuldu. Ve çift çok geçmeden 2019 yılında oğulları Karan’ı kucaklarına aldılar. Fahriye Evcen oğlu Karan’ı dünyaya getirdikten sonra ekranlarla arasına bir set kurdu ve reklam projeleri dışında hiç bir teklifi kabul etmedi. Karan’ın 1 yaşına girmesiyle kendisine gelen teklifleri değerlendirmeye başladığı söyleniyor.

Burak Özçivit hepimizin bildiği gibi ATV ekranlarının en fenomen dizisi Kuruluş Osman’da başrol oynuyor ve gerçekten çok yoğun bir şekilde çalışıyor. Ailesine ve oğlu Karan’a yeterince zaman ayıramıyor. Bu durumda Fahriye Evcen’in de bir dizi projesinde yer alması Karan’ın annesiyle de kaliteli zaman geçirememesine sebep olacak. Fahriye Evcen’in  yaz sezonunda bir sinema filminde yer alacağını düşünüyoruz. Kuruluş dizisi sezon finali yaptığında Burak Özcivit çekimlere ara verdiğinde Fahriye Evcen’in setlere dönmesi bekleniyor.

Fahriye Evcen 2020-2021 yeni sezonda hangi dizide rol alacak sorusuna ne yazık ki sizleri mutlu edecek bir yanıt veremiyoruz. Fahriye Evcen kendisine bölüm başı 130-150 bin aralığında ücret tekliflerine rağmen setlere dönmeyi kabul etmiyor. Belli bi süre önceliğini oğlu Karan için kullanıyor. Son zamanlarda ünlü isimler çocuklarını kucaklarına aldıklarında oyunculuğu ikinci plana atıyor. Fahriye Evcen için de aynı durum söz konusu.

Fahriye Evcen sosyal medya hesabını aktif olarak kullanmaya takip ediyor. Kendisinin İnstagram hesabında 11 milyon 300 bin takipçi sayısıyla ülkemizde en çok takipçiye sahip ünlüler arasında 4. Sırada yer alıyor. Özellikle Arap hayranları oldukça fazla. Eski dizileri Orta doğu ülkelerinde yayınlanmaya ve yüksek reytingler almaya devam ediyor.

Fahriye Evcen kimdir?

4 Haziran 1986 yılında Almanya’da dünyaya gelmiştir. Türkiye’ye tatile geldiklerinde Oya Aydoğan’ın programında dikkat çekiyor ve Oya Aydoğan kendisini yapımcı İbrahim Mertoğlu ile tanıştırıyor. O gün Fahriye Evcen için dönüm noktası oluyor. Ve ekranların en sevilen ve aranan isimlerinden biri oluyor. Fahriye Evcen’in rol aldığı dizi ve film projeleri, Ölene Kadar, Sonsuz Aşk, Aşk Sana Benzer, Kurt Seyit ve Şura 2., Çalıkuşu, Veda, Evim Sensin, Yalancı Bahar, Takiye: Allah’ın Yolunda, Sinyora Enrica ile İtalyan Olmak, Alvin ve Sincaplar 2 (Türkçe Seslendirme) (Sinema Filmi), Aşk Tutulması, Cennet, Yaprak Dökümü, Hasret, Asla Unutma.

 

<<Kanunsuz Topraklar dizisi ne zaman başlayacak, nerede çekiliyor öğrenmek için tıkla>>

Etiketler

1 Yorum

  1. Fahriye Evcen’in bir müddet daha ne film ne de dizi projesinde yer alacağını düşünmüyorum. Belki menajerimi ara, kırmızı oda gibi yapımlarda konuk oyuncu olabilir. Ama reklam yüzü olma olduğu firmaların reklam çekimlerini azaltmayacağını hatta artıracağını düşünüyorum, çünkü; hem maddi getirisi fazla hem de yeni parlayan manken-oyuncu furyasının arasında kendisini unutturmaması gerekir.