Gelinim Mutfakta 12 Mart Cuma Kim Elendi? Aysun Mu Zeynep Mi?

Gelinim Mutfakta 12 Mart Cuma Kim Elendi? Aysun Mu Zeynep Mi?

Gelinim Mutfakta yarışmasında bir devir kapanıyor. Gelinim Mutfakta 12 Mart cuma kim elendi? Aysun mu Zeynep mi?

Yarışmanın yeni sezonunda başından itibaren yarışan Aysun ve  Zeynep için yolun sonu geldi. Üstün bir başarıyla aylardır yarışmaya devam eden Zeynep ve Aysun bileziklere ve çeyrek altınlara veda edecek. Aysun ve kayınvalidesi Nurten yarışmanın en iddialı isimlerinden. Nurten hanımın uzun zamandır gelininin tabağını bulması ve 5 puanı vermesi Aysun’u birinciliğe taşıdı. Ancak bu hafta tüm dengeler değişiyor sadece bir gün birinci olan Zeynep, ilk dört günün puan toplamına bakıldığında   yarışmaya veda edebilir.

Gelinim Mutfakta 12 Mart Cuma Kim Elendi? Aysun Mu Zeynep Mi?

Zeynep ve kayınvalidesi Yasemin hanım da yarışmayı aylardır birincilikle yürüten yarışmacılardan. Zeynep ve Kayınvalidesi yeni sezonun başında itibaren yer alıyor. Fakat daha önce bir kere elendi. Kendisi sevilen ve başarılı bir yarışmacı olduğu için tekrar çağırıldı. Haftalık toplam puan durumu sonucunda Gelinim Mutfakta yarışmasını. Veda eden ismi Aysun ve kayınvalidesi Nurten hanımın olacağını düşünüyoruz. Gelinim Mutfakta 12 Mart kim gitti? Aysun mu Zeynep mi?

Hafta içi her gün özellikle günün evde geçirenler için güzel bir alternatif olan yarışmanın sevilenlerinden Aysun ve Zeynep yarışmaya ve daha fazla altın kazanma hayallerine veda edecek. Gelinim Mutfakta yarışmasında en çok dikkat çeken yarışmacılar Aysun veya Zeynep’in vedası çok duygusal olacak. İkisi de çok sevilen ve fan kitlesine sahip isimler. Sizin Gelinim Mutfakta yarışmasında favori isminiz kim? Yorum kısmında düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

<<Gelinim Mutfakta 8 Mart puan durumu, kim birinci oldu görmek için tıkla>>

Etiketler

2 Yorum

  1. Avatar EMİNE ŞENIŞIK

    BEN AYSUNLARIN GİTMESİNİ ASLA İSTEMİYORUM…BENCE AYTEN GİTMELİ ONU HİÇ SEVEMEDİK…AYSUN VE KAYINVALİDESİ NURTEN HANIM BİRBİRLERİNE ÇOK UYUMLULAR,ÇOK İYİ GEÇİNİYORLAR…ABLA KARDEŞ GİBİLER…ONLARI NE OLUR GÖNDERMEYİN…BİZ ÇOK SEVİYORUZ…AYSUNLAR G İ T M E S İ N…