Gelinim Mutfakta 14 Aralık Pazartesi Çeyrek Altını Kim Aldı?

Gelinim Mutfakta 14 Aralık Pazartesi Çeyrek Altını Kim Aldı?

Gelinim Mutfakta 4 gelin ve 4 kayınvalide ile birlikte yayın hayatına devam ediyor. Gelinim Mutfakta 14 Aralık pazartesi çeyrek altını kim aldı, Yeni gelin kim?

Geçtimimiz hafta 5 gün boyunca kayınvalide ve Onur beyin puanları toplamında en düşük puanı alarak yarışmaya ve altınlara veda eden isim Gülüzar hanım ve Gamze oldu. 10 bin lira değerindeki bileziklerin sahibi ise Gizem oldu. Şimdi herkes 14 Aralık pazartesi yeni gelen gelin ve kayınvalidenin kim olduğunu merakla bekliyor. 14 Aralık pazartesi Aysun: 21 Gizem:15, İlayda:15, Hülya 11 puan almıştır.

Gelinim Mutfakta 14 Aralık Pazartesi Çeyrek Altını Kim Aldı, Yeni Gelin Kim?

Gelinim Mutfakta yarışmasında uzun süredir yerlerini koruyan Aysun-Nurten, Gizem-Semra, İlyada- Gülcan olmak üzere  bu 3 gelin ve kayın valideler devam ediyor. Bu hafta yarışmaya yeni katılan isim dengeleri değiştirecek mi? 14 Aralık pazartesi çeyrek altını kim alacak? En yüksek puanı kim aldı? Yeni katılan gelin kim?

Yarışma gündüz kuşağı programları arasında en çok izlenenler arasında. Onur Büyükburç’un eğlenceli sunumuyla ekrana gelen ve izleyenlerin ilgisini çeken Gelinim Mutfakta tüm heyecanıyla devam ediyor. Lezzetin yanında stratejinin de etkili olduğu yarışmanın favori isimleri İlayda ve Gizem. Aysun ise yarışmanın instagram hesabında olumsuz yorumların adresi oluyor.

Yarışmada zaman zaman tansiyon yükselse de Onur beyin müdahalesiyle ortalık duruluyor. Gelinim Mutfakta yarışmasında en heyecanla beklenen bölüm kritiklerin yapıldığı bölüm oluyor. Kayınvalide ve gelinlere ayrı ayrı yöneltilen soruların yanıtları kritik anında bütün gelinlere ve kayınvalidelere aynı anda izletiliyor. Kayınvalideler ve gelinler arasında farklı yanıtlar varsa tartışma kaçınılmaz oluyor. Gelinim Mutfakta 14 Aralık puan durumu ve en yüksek puanı alarak çeyreğin sahibi olan isim kim olacak sorusunu en yakın zamanda açıklayacağız.

 

<<Survivor 2021 yarışmacıları kimler öğrenmek için tıkla>>

Etiketler