Gelinim Mutfakta 15 Ocak Kim Gitti? Bilezikleri Kim Aldı?

Gelinim Mutfakta 15 Ocak Kim Gitti? Bilezikleri Kim Aldı?

Gelinim Mutfakta 15 Ocak cuma final günü geldi. Gelinim Mutfakta 15 Ocak kim gitti? Bilezikleri kim aldı? Hafta boyunca en yüksek puanı kim topladı?

Kanal D ekranlarında Seda Sayan’ın sunumuyla ekrana gelen Gelinim Mutfakta yarışmasında yine bir haftanın finali heyecanı yaşanıyor. Yarışmada 4 gelin ve 4 kayınvalide yarışıyor. Bu isimler Gizem ve kayınvalidesi Semra hanım, Zeynep ve kayınvalidesi Yasemin hanım, Aysun ve kayınvalidesi Nurten hanım, Memduha ve  kayınvalidesi Tuncay hanım lezzetlerini yarıştırıyor.

Gelinim Mutfakta 15 Ocak Kim Gitti? Bilezikleri Kim Aldı?

Hem eğlencenin hem de rekabetin olduğu gündüz kuşağı programının sunucusu kısa süre önce Seda Sayan oldu. Seda Sayan şarkılarıyla ve renkli sunumuyla yarışmaya ayrı bir renk geldi. Bu hafta gelinlerin puan durumuna bakıldığında yarışmaya veda edecek isim Memduha ve kayınvalidesi Tuncay hanım olacak. Cuma günü final yarışında yapacakları tatlılar durumu değiştirebilir fakat bu Memduha ve Tuncay hanımı kurtarmaya yetmeyecek.

Bu hafta yarışmaya yeni gelen fakat hafızalarda kısa sürede yer edinen Tuncay hanım kayınvalidelerin çok tepkisini aldı. Gelinine sahte bilezik yapması ve kına gecesine gitmemesi diğer kayınvalide ve gelinler tarafından çok eleştirildi. Kendisine güvenen tavırları ve doğal tavırlarıyla sempati de topladı. Bu hafta en yüksek puanları alarak bileziklerin sahibi kim olacak sorunsun yanıtı ise Gizem olacak. Gizem altınlarına altın katmaya devam ediyor.

Gelinim Mutfakta yarışması kazandırmaya, eğlendirmeye ve çeşitli yemekleri öğretmeye devam ediyor. Gelinim Mutfakta 15 Ocak kim elendi? Bileziklerin sahibi kim oldu? Sorularını sizler için yanıtladık. Konuyla ilgili yorumlarınızı bekliyoruz.

 

<<Gelinim Mutfakta Onur Büyüktopçu neden ayrıldı öğrenmek için tıkla>>

Etiketler