Gelinim Mutfakta 22 Ocak Kim Elendi? Bilezikleri Kim Aldı?

Gelinim Mutfakta 22 Ocak Kim Elendi? Bilezikleri Kim Aldı?

Kanal D ekranlarının fenomen yarışma programı Gelinim Mutfakta 22 Ocak final günü neler yaşandı. Gelinim Mutfakta 22 Ocak  kim elendi? Bilezikleri kim aldı?

Gelinim Mutfakta Seda Sayan’ın sunumuyla ekrana geliyor. 18 Ocak pazartesi günü itibariyle yarışmaya Sibel ve kayınvalidesi dahil oluyor. Sibel ve kayınvalidesi ilk günden tepki almayı başardı. Sibel’in kırmızı ojelerini çıkarmaması tüm gelin kayınvalidelerin tepkisini aldı. Ama dik başlı ve sivri dilli yeni gelin adayı hiç bir lafın altında kalmıyor. 22 Ocak Gelinim Mutfakta finalinde kim gidecek?

Gelinim Mutfakta 22 Ocak Kim Elendi? Bilezikleri Kim Aldı?

Uzun zamandır yarışmaya devam eden Aysun ve kayınvalidesi Nurten hanım, Zeynep ve kayınvalidesi Yasemin hanım, Gizem ve kayınvalidesi Semra hanım yarışmaya katılan 4. Kişiyi haftalardır eliyorlar. Tüm kayınvalideler artık gelinlerini bulmayı başarıyor. Bu da yeni gelen yarışmacıların acemiliklerini atamadan elenmesine neden oluyor. Fakat bu hafta yarışmaya veda eden ismin Aysun olacağını düşünüyoruz.

Gelinim Mutfakta yarışmasının yeni gelen yarışma adayı diğer gelinlerin sivri dilli eleştirilerine hiç düşünmeden cevap veriyor ve herkese karşı göz dağı vermeyi başarıyor. Bu hafta hem izleyenler hem de gelinleri daha hareketli günler bekliyor. Eğlenceli ve zaman zaman tansiyonun yükseldiği bir hafta izleyenleri bekliyor. Gelinim Mutfakta 22 Ocak’ta kim gitti, kim elendi? Bileziklerin sahibi kim oldu? Bu soruların yanıtı şimdiden belli ancak bu konuda hem gelinlerin hem de elenen yarışmacıların anlaşmaları olduğu için bilgi alınamıyor.

Gelinim Mutfakta yarışmasının 22 Ocak cuma elenen ismi aldığımız duyumlar doğrultusunda  Aysun olacağını öğrendik. Konuyla ilgili bir değişiklik olursa sayfamızda paylaşacağız.

 

<<Gelinim Muftakta 15 Ocak kim gitti, bilezikleri kim aldı öğrenmek için tıkla>>

Etiketler