Gelinim Mutfakta 25 Aralık Bilezikleri Kim Aldı? Kim Gitti?

Gelinim Mutfakta 25 Aralık Bilezikleri Kim Aldı? Kim Gitti?

Gündüz kuşağı programları arasında en çok tercih edilen yarışmalardan biri olan Gelinim Mutfakta 25 Aralık bilezikleri kim aldı kim gitti?

Haftanın 5 günü ekrana gelen ve gelinlerle kayın validelerin altınlar için kıyasıya mücadele verdiği yarışmada 25 Aralık bileziklerin sahibi kim olacak şimdiden merak ediliyor. Merak edilen bir diğer konuda tabiki yarışmaya kimin veda edeceği.

Gelinim Mutfakta 25 Aralık Bilezikleri Kim Aldı, Kim Gitti?

Bugüne kadar yarışmacıların aldığı puanları hatırlayalım. Pazartesi günü en yüksek puanı alan yarışmacı Gizem oldu. 19 puanla çeyrek altının da sahibi oldu. Aysun da 19 puanla onu takip eden isim oldu. İlayda 17, ve yarışmaya yeni katılan Özlem 9 puan alarak günü sonuncu tamamladı.

Gelinim Mutfakta’nın salı günü puan durumu ise şöyle, Özlem 17, Aysun 16, İlayda 15 ve Gizem 13. Çarşamba günü puan durumuna baktığımızda Gizem 19, Aysun 17, İlayda 15 ve Özlem 12 puanla günü tamamladı. 25 Aralık Gelinim Mutfakta bilezikleri kim aldı? Kim veda etti sorusunun yanıtını iki gün sonra öğreneceğiz ama 3 günün Toplam puanı bu konuda fikir veriyor. Gizem’in toplam puanı 51, Aysun’un toplam puanı 52, İlayda’nın toplam puanı 47, Özlem’in toplam puanı ise 38.

2 günde toplam puanlar, dengeyi fazlasıyla değiştirebilir ancak puanlar arasındaki farklara bakıldığında Özlem’in bu hafta yarışmaya veda edem isim olacağını düşünüyoruz. Diğer taraftan Gizem ve Aysun arasındaki puan farkının yok denecek kadar az olması bileziklerin Gizem ya da Aysun’a gideceğini gösteriyor. Son haftalarda yeni gelen yarışmacıların en fazla bir hafta kaldığını ve cuma günü sonunda yarışmaya veda ettiğini görünüyoruz. Aysun ve kayın validesi Nurten hanım, İlayda ve kayın validesi Gülcan hanım, Gizem ve Kayın validesi Semra hanım yarışmada oldukça profesyonel bir duruma geldiler. Gelinlerini bulabiliyor ve strateji uygulayabiliyorlar. Yeni gelen yarışmacılar ise ilk hafta motive olamadan ne yazık ki yarılmaya ve altınlara veda ediyorlar.

Bu hafta yarışmaya yerel bir kanalda program sunuculuğu yapan Özlem Demir ve kayınvalidesi katıldı. Çok iddialı bir başlangıç yapmalarına rağmen aldıkları puanlar çok düşüktü. Ayrıca hafta boyunca gerilim ve tartışma bitmedi. Gelinim Mutfakta 25 Aralık bilezikleri kim aldı? Kim gitti? Sorularının yanıtı; veda eden isim Özlem ve kayın validesi olurken bileziklerin sahibi Aysun ya da Gizem olacak.

 

<<Onur Büyüktopçu Gelinim Mutfakta’dan ayrılacak mı öğrenmek için tıkla>>

<<Gelinim Muftakta Özlem kimdir öğrenmek için tıkla>>

Etiketler