Gelinim Mutfakta 29 Mart Sürpriz Yarışmacı Kim?

Gelinim Mutfakta 29 Mart Sürpriz Yarışmacı Kim?

Gelinim Mutfakta yarışmasında bi final haftası daha son buldu. Gelinim Mutfakta 29 Mart sürpriz yarışmacı kim? Kim geldi?

Hafta içi her gün ekrana gelen Gelinim Mutfakta Seda Sayan’ın eğlenceli ve başarılı sunumuyla ekrana geliyor. Seda Sayan birbirinden güzel şarkılarıyla yarışmacılara ve ekran başındakilere eğlenceli anlar yaşatıyor. Bu hafta boyunca gelinler Dudu, Aysun, Ayten ve Seda yarıştılar. Bu isimler arasında 71 puanla yarışmaya veda etmesi gereken isim Seda olacakken son anda Dudu’nun kendi isteğiyle yarışmadan ayrıldığı açıklandı.

Gelinim Mutfakta 29 Mart Sürpriz Yarışmacı Kim?

Dudu’nun geçtiğimiz hafta cuma günü rahatsızlanıp hastaneye kaldırılmasının ardından tedavi için yarışmadan ayrılmaya karar verdiğini ve bu nedenle yarışmadan çekildiğini açıkladı. Peki fragmanda bahsedilen Gelinim Mutfakta 29 Mart sürpriz yarışmacısı kimdir?

Gelinim Mutfakta Yarışmasının 29 Mart pazartesi günü yarışacak olan yeni ismi aldığımız sağlam duyumlar Esra ve kayınvalidesi olduğunu düşünüyoruz.

<<Dudu Gelinim Mutfakta’dan neden ayrıldı, hastalığı ne öğrenmek için tıkla>>

<<Gelinim Mutfakta Gizem ve kayınvalidesi neden yok öğrenmek için tıkla>>

Etiketler

1 Yorum

  1. doğru yarışmıyorsunuz evel çok yüksek puanları göruyorduk şimdi o puanları göremiyoruz evelki puanları seksenleri doksanları görüyorduk şimdi gelinim mutfaktaya istemiyoruz