Gelinim Mutfakta 9 Mart Salı Birinci Kim? Gelinlerin Puan Durumu

Gelinim Mutfakta 9 Mart Salı Birinci Kim? Gelinlerin Puan Durumu

Gelinim Mutfakta yarışmasında 9 Mart salı günün birincisi kim oldu? Gelinlerin puan durumu nedir? tüm gelişmeler haberimizde.

Hafta içi her gün ekrana gelen ve çok sevilen yarışmada gün sonu puan durumu ve çeyrek altının sahibi kim olacak sorusu merak ediliyor. 9 Mart salı günün yemeği parmak kebabı ve arpa şehriye pilavı yapıldı. Seda hanım puanlamada 2  tabak için 1 puan kullandı. İlk 1 puanın sahibi Aysun 4 puanı alan gelin Zeynep ve 5 puanın sahibi Ayten olurken diğer 1 puan Dudu’ya gitti.

Gelinim Mutfakta 9 Mart Salı Birinci Kim? Gelinlerin Puan Durumu

Kayınvalidelerden Nurten hanım puanlama için tabakların başına geçti ve kendi gelinini bulmak için büyük bir uğraş verdi. Nurten hanımın puanlaması şöyle; ilk 1 puanın sahibi Aysun, 2 puanın sahibi Ayten, 5 puanın sahibi Zeynep ve 1 puan yine Dudu’ya gitti. Düşük puanları alan gelinler Yasemin hanımdan açıklama beklerken Yasemin hanım tek amacının gelinini bulmak olduğunu dile getirdi.

Nuray hanım 9 Mart salı günü puanlaması şöyle; 3 puanı Ayten için kullandı, 4 puanı Zeynep alırken 1 puanın sahibi Aysun olurken 5 puanı kendi gelini Dudu’ya verdi. Neriman hanımın puanlaması; 2 puanın sahibi Zeynep, 3 puanın sahibi Ayten, 1 puanı alan isim Aysun, 5 puanı ise Dudu aldı.

<<Gelinim Muftakta 12 Mart kim elendi, Aysun mu Zeynep mi öğrenmek için tıkla>>

Etiketler